Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu, budou mít delší dobu doručení, kvůli přehlcení depa a zásilkových výdejních míst.
Neohodnoceno

BALM BALM KADIDLOVÝ TONER 30 ML

Omlazující kadidlový toner s kapkou mystiky

  • Udržuje pokožku mladou, zdravou a zářivou
  • Vyrobeno z BIO olejů a vosků
  • Vhodný pro všechny typy pleti
Skladem (4 ks)
Kód: 2147
Značka: Balm Balm
379 Kč 1 263 Kč / 100 ml
Kategorie: Tonery
Hmotnost: 0.1 kg

Více o produktu

  • Podporuje cirkulaci krve a tím rychlejší obnovu pleťových buněk
  • Aplikátor ve spreji
  • Obsah 30 ml

 

Použití kadidlového tonika

Lehce stříkněte na očištěnou pokožku, aby se vyhladila textura.

 

Na správném místě bude správně působit

Tento organický hydrosol je extrémně citlivý a měl by být uchováván na chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření, aby bylo zajištěno zachování jeho maximální kvality.

 

Složení

Boswellia carterii (kadidlový hydrosol). Vypěstováno organicky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Balm Balm je britská značka přírodní kosmetiky, jejíž zakladatelkou je Glenda Taylor, která má v oblasti kosmetiky a vůní bohaté zkušenosti. V minulosti byla aromaterapeutka, parfumérka a také konzultantka při výrobě přírodní kosmetiky. Spolu se svým manželem Haydnem se rozhodli zaměřit na výrobu nejčistších balzámů na rty a na obličej, pleťových sér a olejů a aromaterapeutických směsí a Balm Balm byla na světe.

Rodinná společnost Balm Balm se snaží vytvořit co nejekologičtější stopu. Používá recyklovatelné obaly s FSC certifikací. Od srpna 2018 jsou všechny produkty Balm Balm ve skleněných nádobách nebo lahvích s recyklovatelnými uzávěry.

Na obalech britské značky Balm Balm najdete označení Leaping Bunny - poskytuje zákazníkům nejlepší záruku toho, že značka dělá vše pro to, aby odstranila testování na zvířatech v celém dodavatelském řetězci. Certifikaci dostávají značky, které splňují přísná kritéria programu. Real Beauty Manifesto - byl založen v roce 2015 s cílem spojit přírodní a organické kosmetické značky na podporu holističtější vize poctivosti, integrity, komunity a udržitelnosti.