Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu, budou mít delší dobu doručení, kvůli přehlcení depa a zásilkových výdejních míst.
10 hodnocení

Balm Balm Single Note YLANG YLANG Eau de Parfum

Přáli byste si mít parfémovanou vodu, kterou už nebudete chtít vyměnit za jinou? BALM BALM Single note YLANG YLANG EdP 33 ml poskytuje perfektní vůni pro ženy. Základním znakem této parfémované vody je květinová příměs, se kterou jsou spojené tóny růží, fialky či jasmínu. Tuto parfémovanou vodu si oblíbíte především pro letní období. Parfémovaná voda je původem z Anglie.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 2111
Značka: Balm Balm
779 Kč 2 361 Kč / 100 ml
Kategorie: Parfémy
Hmotnost: 0.14 kg
Položka byla vyprodána…
  • Parfémovaná voda dělaná pro ženy
  • Hlavní vůni utváří květinová
  • Originálně je tato parfémovaná voda z Anglie
  • Balení s objemem 33 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Balm Balm je britská značka přírodní kosmetiky, jejíž zakladatelkou je Glenda Taylor, která má v oblasti kosmetiky a vůní bohaté zkušenosti. V minulosti byla aromaterapeutka, parfumérka a také konzultantka při výrobě přírodní kosmetiky. Spolu se svým manželem Haydnem se rozhodli zaměřit na výrobu nejčistších balzámů na rty a na obličej, pleťových sér a olejů a aromaterapeutických směsí a Balm Balm byla na světe.

Rodinná společnost Balm Balm se snaží vytvořit co nejekologičtější stopu. Používá recyklovatelné obaly s FSC certifikací. Od srpna 2018 jsou všechny produkty Balm Balm ve skleněných nádobách nebo lahvích s recyklovatelnými uzávěry.

Na obalech britské značky Balm Balm najdete označení Leaping Bunny - poskytuje zákazníkům nejlepší záruku toho, že značka dělá vše pro to, aby odstranila testování na zvířatech v celém dodavatelském řetězci. Certifikaci dostávají značky, které splňují přísná kritéria programu. Real Beauty Manifesto - byl založen v roce 2015 s cílem spojit přírodní a organické kosmetické značky na podporu holističtější vize poctivosti, integrity, komunity a udržitelnosti.