Novinka Efekt lupa
 

ECOVER ESSENTIAL MULTIFUNKČNÍ ČISTICÍ SPREJ S ROZPRAŠOVAČEM CITRON 500 ML

Neohodnoceno
 

Multifukční čistič s certifikací Ecocert Natural Detergent s citronovým esenciálním olejem hravě očistí kuchyňské plochy, vyčistí stoly, poličky a další povrchy. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 19,80 Kč / 100 ml
99 Kč
Kód produktu 833
Značka ECOVER
Kategorie Úklid
Položka byla vyprodána...
 

Essential Multifunkční čisticí sprej s rozprašovačem citron Ecover s certifikací Ecocert Natural Detergent a citronovým esenciálním olejem hravě očistí kuchyňské plochy, vyčistí stoly, poličky a další povrchy. Receptura založená na rostlinných ingrediencích hravě zvládne také mastnotu.

Ekologická drogerie s certifikací Ecocert Natural Detergent se zavazuje nejen používáním přírodních a organických surovin s výbornou biologickou rozložitelností, ale také klade důraz na ekologické výrobní a zpracovatelské procesy, odpovědné nakládání s přírodními zdroji a minimalizaci petrochemických surovin.

Ecover je jedna z prvních značek na světe, která přišla na trh s ekologicky šetrnějšími variantami detergentů. Mnohé z jejich produktů jsou navíc certifikované Ecocertem a kvalitou si tak můžete být jisti.

Použití: Přípravek nastříkejte přímo na povrch a setřete. Není potřeba následně oplachovat.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí

Hmotnost 0.56 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Ecover byla založena v roce 1980 Fransem Bogaertsem a skupinou vědců, kterým se říká eko pionýři. Vznikla na malé zahradě ukryté v malém belgickém zemědělském městečku. Původním cílem bylo vymyslet takové čisticí produkty, které nebudou obsahovat fosfáty, a přispějí tak k redukci dopadu čisticích složek na životní prostředí. Záměr se podařil a firma Ecover je dnes světovým pojmem a synonymem ekologické drogerie.

Ecover byl první na světě, kdo představil bezfosfátový prací prostředek. Fosfáty jsou jinak zcela běžné přísady nejen do pracích prostředků, ale také do přípravků na umývání nádobí. Tento jejich produkt si zanedlouho našel cestu do obchodů napříč celou Evropě. Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi. Jsou tak ekologické, rozložitelné v přírodě, mají minimální toxicitu, navíc nedráždí pokožku a jsou vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou kůží.

Ecover byla také první firmou na světě, která vybudovala ekologickou továrnu. Stojí od roku 1992 ve městě Malle v Belgii a její střecha je pokrytá kvetoucími rozchodníky. Ty poskytují izolaci, a tím šetří spotřebovanou energii na vytápění objektu. Pro zbytek potřebné energie využívá Ecover zelenou elektřinu. Díky této stavbě může firma pracovat s recyklovanými a recyklovatelnými materiály. V roce 2007 otevřel Ecover další továrnu se stejnými parametry, tentokrát v severní Francii.