Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu, budou mít delší dobu doručení, kvůli přehlcení depa a zásilkových výdejních míst.
8 hodnocení

Helweh — 100% arabská depilační pasta 400g

Že je odstraňování chloupků výdobytkem moderní doby? No, mnohé české ženštiny v 80. letech tohle umění možná nechaly trochu stranou, ale jinak je tohle zkrášlování staré (skoro) jako lidstvo samo. A my se teď společně společně vydáme přírodní, šetrnou a ekologickou cestou na boj proti nožnímu porostu. 

Skladem (3 ks)
Kód: 1097
Značka: Maroko v batohu
699 Kč
Kategorie: Tělo
Hmotnost: 0.45 kg
526 helweh 100 arabska depilacni pasta
Výprodej

Přírodní složení zero-waste depilačního zázraku

Pro tenhle zázrak jsme nemuseli znovu vynalézat kolo. Recepturu totiž vyymysleli staří Peršané před téměř 3000 lety. A umíme ji vyrobit v ČR. Pasta je voňavá, příjemná a velmi jednoduše (a opakovatelně) použitelná. 

Podle složení nepoznáš, jestli je řeč o depilační pastě nebo dobrotě na lžičku:

Fíky, datle, med, troška vody, šťáva z citronu a pomeranče… A to je tak nějak víceméně všecko. To není špatné, co myslíš?

 

Jak dlouho vydržím bez chloupků?

Trochu se stydím za následující frázi z reklamy: „Vaše pokožka vydrží hebká až 8 týdnů.“ Nedá se ale nic dělat. Je to totiž pravda. Pasta chloupek odstraní i s folikulou, ze které vyrůstá. Novému chloupku to tedy chvíli potrvá. A vyroste o fous tenčí a jemnější.

 

Arabská depilační pasta Helweh vs. depilační krém

Depilační krémy jsou hitem internetu. Sází na svou snadnou dostupnost, cenu a bezbolestné použití. Jenže… je to chemie. I proto většina z nich celkem nepříjemně zapáchá, může způsobovat alergie a podráždění pokožky, obzvláště té citlivé. Depilační krém, přesněji kyselina thioglykolová v něm obsažená, naruší a oslabuje chloupky v místě, kde rostou z pokožky. KOřínek tedy zůstává a chloupek roste vesele dál.  Nejedná se ani o nikterak ekonomické řešení: i když prvotní investice nevypadá nijak hrozně, krému je nutné použít souvislou vrstvu a výsledek vydrží asi týden. O ekologii nemluvě. 

Takže zatím 1:0 pro luxusní, voňavou, přírodní a znovupoužitelnou pastu.

 

Arabská depilační pasta Helweh vs. žiletka

Těsně před odchodem na schůzku rychle napatlat ve sprše pěnou na holení, šup, šup a chloupky jsou fuč! Známe to všechny, občas prostě není času nazbyt. A za pár dní repete, protože jinak ti chlupky roztrhají pučochy. Pokud ale hledáš trvalejší řešení, jsi tu správně. Díky datlovo-fíkové pastě ušetříš spoustu času! Jakmile získáš grif, odchupíš se komplet zhruba během hodinky. A kůže ti vydrží bez chloupků i 8 týdnů, což jsou skoro celé letní prázdniny! 

Pěna na holení vysušuje pokožku a žiletkou uťaté chloupky můžou zarůstat a bolet. A to vůbec nemluvím o pokožce podrážděné žiletkou. Oproti tomu je přírodní datlovo-fíková depilační pasta nadupaná vitamíny a minerály, které pleti prospívají. Narozdíl od holení žiletkou po jejím použití neroste drsné strniště, ale chloupky jsou tenčí a jemnější. O neekologické spotřebě holítek a obalů od holicí pěny ani nemluvě.

Takže 2:0 pro datle a fíky.

 

Datlovo-fíková pasta helweh vs. cukrová pasta

Mnohé z vás už jsou možná v procesu odchupení dál a používají cukrovou pastu. Cukrová pasta bolí méně, než depilace horkým voskem, a pokožka vydrží déle hladká, než při použití krémů a žiletky. Jenže… U cukrové pasty si musíš hlídat ohřání na správnou teplotu, aby pasta ještě nepálila, ale už fungovala. Zároveň  Z datlové pasty si jen uválím kuličku a jedu! A ještě jeden, zásadní rozdíl: arabská pasta se nalepí pouze na chloupky, nikoliv na celou plochu. Nedráždí tedy při trhnutí kůži tak, jako cukrová pasta. Depilace je méně bolestivá.

Takže 4:0 pro Helweh, arabskou depilační pastu.

Arabská depilační pasta vs. laserové odstranění chloupků

Permanentní odstranění chloupků laserem v salónu je metoda vhodná pro všechny, které chtějí mít vystaráno napořád. Nevýhodou je vysoká cena a fakt, že se nehodí pro tenké a světlé chloupky.  Ty prostě laser nevidí, a tak máte smůlu. A mnohdy ani tenhle způsob epilace nefunguje 100%. Víš ale, kdo si všimne i těch nejtenčích chloupečků? Správně! Datlovo-fíková pasta. Osobně jsem ji ozkoušela na chmýříčko na hřbetech rukou, na černé tenké chloupky na předloktích, na chloupky na prstech, na jemné chmýří na obličeji. Funguje!

 

Sečteno a podtrženo - 5:0. Revoluce v depilaci, a to v souladu se zero-waste mentalitou. Hurá!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: