Neohodnoceno

Čistící T-Zone Maska s černým uhlím a mořskými řasami 10g Kvitok

Čisticí maska s černým uhlím a mořskými řasami na T-zónu hloubkově čistí póry, vyrovnává funkci mazových žláz a napomáhá detoxikovat pokožku. Je vhodná pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť - pro oblast T-zóny, kde je produkce mazu výraznější.

 

Skladem (2 ks)
Kód: 1178
Značka: Kvitok
219 Kč 2 190 Kč / 100 g
Kategorie: Masky
Hmotnost: 0.09 kg

Slupovací maska je doplňkem vaší péče, který velmi jemně a šetrně dočišťuje pokožku. Obsažené aktivní černé uhlí je klíčovou složkou pro dokonalou detoxikaci, hojení zánětů a ke zmírnění akné. Má výborné absorpční účinky - váže nečistoty z pleti. Mořské řasy mají hydratační a tonizující účinky.

Použití: Ve skleněné misce smíchejte 1-1,5 ČL s teplou vodou a vymíchejte do pasty. Tu naneste na T-zónu a nechte 5-10 min působit. Jakmile se přestane lepit na prsty, pomalu ji od kraje sloupněte. Zbytky opláchněte vodou, dočistěte vatovým tamponem a naneste tonikum, sérum a hydratační krém. Používejte 1-2x týdně.

Složení: Diatomaceous Earth (křemelina), Algin (extrakt hnědých řas), Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), Calcium Sulfate Hydrate (sádrovec), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvitok (dříve Navia) je první slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje kvalitními, jednoduchými a vysoce účinnými produkty. Jsou inspirovány přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, PhD., pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale hlavně vášní. Díky tomu již získala několik ocenění. Její snahou je propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. Díky studiu na Lékařské fakultě a inženýrskému - následovně doktorandskému studiu chemie, rozumí fungování lidského těla a vlivu jednotlivých chemických sloučenin na něj. Tyto poznatky, ve spolupráci s dermatology z prestižní slovenské kliniky, využívá při vývoji svých receptur.

Na produktech značky Kvitok můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech. Tato mezinárdní organizace vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monituruje auditem.

 

Affiliate program