1 hodnocení

Prostředek na nádobí Morag 530ml Method

Tekutý prostředek na nádobí s pumpičkou, vůně vodní meloun.
Vše musí být čisté a krásné. Method Morag na nádobí je to pravé řešení pro váš dřez plný špinavého nádobí. Biologicky odbouratelné složení si s lehkostí poradí s hrnci i mastnými talířy. Hle, váš stojan na nádobí se nyní raduje z hromady čistoty!
 
Tato limitovaná edice Method nese jméno autorky obalu Morag Myerscough.
Morag Myerscough je oceňovaná umělkyně v oblasti designu a architektury. Žije v Londýně, kde můžete ve městě na ulicích vidět její originální díla plná barev a optimismu.
Morag fascinují barvy - jasné barvy - žádné šedé odstíny. Je přesvědčena, že šedi je dnes ve městech dost a dobrou náladu způsobují jasné barvy, které prostředí mění k lepšímu a přitahují lidi.
Její práce si všimli i v Method a Morag s radostí přijala jejich nabídku na vytvoření originální kolekce obalů produktů.

Skladem (>5 ks)
Kód: 797
Značka: METHOD
159 Kč 30 Kč / 100 ml
Kategorie: Kuchyň
Hmotnost: 0.62 kg
vyr 577 method morag nadobi PinkPomelo
Tip

Složení:
voda, laurylsulfát sodný, kokamidopropylbetain, alkohol denat., chlorid sodný, parfém, linalool, limonen, citrát sodný, kyselina citronová, citronellol, barvivo

Výsledkem jsou tyto originální produkty, které můžete zakoupit v limitované edici a mít i u sebe doma kousek díla od Morag Myerscough.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Method vznikl jako projekt dvou kamarádů, kteří chtěli dokázat, že ekologická drogerie může dobře vypadat a dobře fungovat. Právě design výrobků značku odličuje od běžné drogerie - jen pár dalších značek lze s s produkty method v tomto ohledu srovnávat. 

Affiliate program