Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu, budou mít delší dobu doručení, kvůli přehlcení depa a zásilkových výdejních míst.
89 hodnocení

METHOD uni čistič - Tropical Magnolia, 830ml

Method tropical magnolia je silný povrchový čistič vyrobený z přirozeně odvozených povrchově aktivních látek. Funguje tak, že absorbuje nečistoty, místo aby je chemicky rozkládal.

Skladem (>5 ks)
Kód: 923
Značka: METHOD
129 Kč 16 Kč / 100 ml
Kategorie: Kuchyň
Hmotnost: 0.89 kg

Method je biologicky rozložitelný, takže můžete provést úklid domácnosti bez splachování super-toxických chemikálií do našich řek, rybníků a moří.

  • Čisticí sůl na bázi kukuřice se váže k nečistotám, aby ji odstranila
  • Povrchově aktivní látky získané z kokosového oleje odstraňují mastnotu + špínu
  • Netoxická technologie Powergreen ™ na bázi rostlin

Zcela netoxický vědecky vyvinutý univerzální sprejový čistič se systémem Powergreen™, který usnadní váš úklid. Čistý domov bez toxických látek.

Návod: Stříkněte a otřete. Držte mimo dosah dětí. Nekonzumujte, nelejte do očí.

Složení: Corn and Coconut Derived Biodegradable Surfactant, Corn Based cleaning salt, Soda Ash, Potassium Hydrate, Fragrance, Oil Blend, Color, Water (Purified) .

Nevyplňujte toto pole:
KS Avatar autora 12.8.2021 11:45
Dobrý den, je možné toto použít na všechny povrchy ? Bohužel v popisku to není uvedeno. Např. i na kuchyňskou linku, indukci, lamino, dřevo, koupelny...děkuji :)
Odpovědět

method vznikl jako projekt dvou kamarádů, kteří chtěli dokázat, že ekologická drogerie může dobře vypadat a dobře fungovat. Právě design výrobků značku odličuje od běžné drogerie - jen pár dalších značek lze s s produkty method v tomto ohledu srovnávat.