Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu, budou mít delší dobu doručení, kvůli přehlcení depa a zásilkových výdejních míst.
Neohodnoceno

Minerální make-up s SPF 30

Poskytuje dokonalé dlouhotrvající krytí a přirozeně vypadající vzhled. Je na bázi minerálních pigmentů s vlastnostmi odrážejícími světlo, které snižují viditelnost vad a jemných vrásek. 

Položka byla vyprodána…
Jdeš pozdě, už to není
Kód: 3545
519 Kč 5 190 Kč / 100 g
Kategorie: Make - up/BB cream
Hmotnost: 0.03 kg
Položka byla vyprodána…

Použití: Krouživým pohybem naneste na obličej. Pro vyšší krytí aplikujte znovu v kruhových pohybech na oblasti, které vyžadují větší krytí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 PHB Ethical Beauty je britská kosmetická značka, která klade velký důraz na čistotu produktů, a to jak po stránce složení, tak po etické stránce. Jejich produkty mají 100% přírodní rostlinné složení. Odmítají použití jakýchkoliv živočišných složek či živočišných derivátů. Celý sortiment PHB je veganský a netestovaný na zvířatech. Samozřejmostí je také využití recyklovaných materiálů na obaly a fair trade přístup k dodavatelům surovin. Distancují se taktéž od používání palmového oleje či mikroplastů. V nabídce PHB najdete kvalitní pečující i dekorativní kosmetiku.