4 hodnocení

Pure Power - Organický minerální deodorant 125g Soaphoria

Minerální deodorant Pure power představuje čistě přírodní prostředek pro boj proti nepříjemnému zápachu potu. Síran hlinitodraselný je přírodní minerální solí složenou z větších molekul, které naše pokožka nedokáže vstřebat. Přestože se jedná o sůl hliníku, tato minerální sloučenina nepředstavuje pro naše tělo či pokožku riziko, právě naopak. Přírodní deodorant bez parfému Pure power napomáhá eliminovat výskyt a množení bakterií na povrchu pokožky, díky čemuž účinně brání vzniku zápachu, který vzniká při střetu těchto bakterií s lidským potem. Působí antimikrobiálně, mírně stažlivě, antiperspiračně a mírně dezinfekčně. Neucpává přitom póry a pokožku nechává dýchat. Neutrální přírodní deodorant neobsahuje žádné přidané látky či vonné složky.

Skladem (>5 ks)
Kód: 3437
Značka: Soaphoria
249 Kč 199 Kč / 100 g
Kategorie: Deodoranty
Hmotnost: 0.15 kg

Vhodný pro všechny typy pokožky.

> 100%  organický, čistě přírodní veganský deodorant bez přídavku jakýchkoliv jiných složek
> deodorant bez alergenů vhodný pro všechny typy pokožky, včetně té nejcitlivější
> deodorant bez vůně účinně eliminuje zápach i přes absenci vonných složek
> bezbarvý minerál po aplikaci nezanechává žádné citelné či viditelné stopy na pokožce ani oblečení
> pro aplikaci stačí deodorant namočit nebo potřít po vlhké pokožce, aktivní látky zůstanou na pokožce a deodorant se téměř nemine
> síran hlinitodraselný zklidňuje také podráždění po holení a pomáhá stahovat a podporovat hojení drobných ranek

  > VEGAN PŘÍRODNÍ DEODORANT
  > ČISTÝ PŘÍRODNÍ MINERÁL
  > BEZ VŮNĚ
  > S JEMNÝM ANTIPERSPIRAČNÍM ÚČINKEM

SLOŽENÍ
Potassium Alum (síran hlinitodraselný) *
* certifikovaná organická složka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 Soaphoria

Soaphoria je slovenská, vegetariánská značka rostlinné kosmetiky, která používá do svých produktů jen to nejlepší z přírody. Všechny výrobky jsou ruční výroby a jsou 100% vegetariánské. Více než 90% z nich je vyrobeno z veganských surovin. Nepoužívají tak zvířata ani na testování kosmetiky, ani na výrobu produktů. Živočišné přísady nahrazují alternativními rostlinnými extrakty z přírody.

Šetrní k přírodě

Heslo Soaphorie je být šetrní k přírodě a to, co si od ní vezmeme, jí zase vrátit. Proto jejich suroviny pochází jen z ekologického hospodářství od dodavatelů, kteří uznávají stejné etické hodnoty. Produkty pečlivě balí do rozložitelných materiálů, které jsou šetrné k přírodě. 

Na etiketách používají snadno rozložitelný papír. A výrobky ukládají do krásných, skleněných nebo plechových nádobek, které můžete i nadále využít v domácnosti. Nejsou tak jen na jedno použití. Na co je dále využijete, je jen na vás. Snaží se eliminovat plastové či umělé balicí materiály a používat je jen minimálně.

Obsah prospěšných látek v kosmetice

Základem přírodní kosmetiky Soaphoria jsou rostlinné oleje přednostně lisované za studena (tzv. panenské oleje). Ty pak kombinují s léčivými bylinkami, minerály, éterickými oleji, vitamíny C a E, koenzymem Q10, medem, včelím voskem, květovými vodami a dalšími přírodními složkami. Soaphoria se snaží najít to nejlepší z přírody a vytvořit z toho kouzelný lektvar plný vitamínů prospěšných látek pro naše tělo.

Výrobky neobsahují barviva, umělé parfémy, ropné deriváty, syntetické emulgátory, ani konzervanty. Na produktech najdete vždy srozumitelné složení, abyste věděli, co používáte. Kosmetika nezatěžuje organizmus a její přirozené vůně jsou skutečné. Produkty od Soaphorie nejsou plné barviv a parfémů, které jen napodobují něco, co skutečně nikdy neviděly. Najděte rovnováhu s přírodou a používejte skutečné produkty, které jsou čisté a přírodní. 

 

Affiliate program