Neohodnoceno

Bavlněný ručníček na čištění/odlíčení pleti – 3ks

Dalším pomocníkem při správné péči o pleť je malý bavlněný ručníček z kolekce Solution by Kvitok®. Ten skvěle nahradí klasické vatové tampony , ale také bavlněné či háčkované, které mnohým z nás nevyhovují svou mini velikostí.

Ručník minimalizuje množství odpadu vznikajícího po používání jednorázových čistících tamponků. Dokáže také pohodlněji odstranit nečistoty z pleti a zbytky čistícího produktu, než kdybyste použili pouze samotný čistící produkt a smývali ho vodou. Je ideální zejména pro „olejové“ čištění pleti, které je šetrnější, avšak olej se z pleti obtížněji odstraňuje. S ručníkem to půjde jedna radost.

Využijí ho také maminky při koupání svých ratolestí v kombinaci s mycím olejem Dětský úsměv. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 2585
Značka: Kvitok
269 Kč 90 Kč / 1 ks
Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.18 kg

✓ minimalizuje množství odpadu

✓ napomáhá efektivnějšímu pročištění pleti

✓ jemně masíruje a stimuluje mikrocirkulaci kůže

✓ vhodný i pro citlivou oblast kolem očí, nebo jemnou dětskou pokožku

Materiál: kvalitní 100% bavlna, krátký hustý trvanlivý vlas. Čím je povrch ručníku hustší, tím větší je jeho savost.

Velikost: 33×33 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvitok (dříve Navia) je první slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje kvalitními, jednoduchými a vysoce účinnými produkty. Jsou inspirovány přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, PhD., pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale hlavně vášní. Díky tomu již získala několik ocenění. Její snahou je propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. Díky studiu na Lékařské fakultě a inženýrskému - následovně doktorandskému studiu chemie, rozumí fungování lidského těla a vlivu jednotlivých chemických sloučenin na něj. Tyto poznatky, ve spolupráci s dermatology z prestižní slovenské kliniky, využívá při vývoji svých receptur.

Na produktech značky Kvitok můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech. Tato mezinárdní organizace vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monituruje auditem.