Neohodnoceno

Čistící pasta na trouby a nádobí 150g Astonish

Náš čisticí prostředek na trouby a nádobí řeší čištění tak, že snadno odstraňuje odolnou špínu a nečistoty a obnovuje předměty jako nové.
Složení neobsahuje žádné drsné chemikálie!

Momentálně nedostupné
Kód: 7426
Značka: Astonish
79 Kč 53 Kč / 100 g
Kategorie: Spotřebiče
Hmotnost: 0.1 kg
trouba
Novinka Tip

Náš čisticí prostředek na trouby a nádobí řeší čištění tak, že snadno odstraňuje odolnou špínu a nečistoty a navrací předměty do původního stavu.

Náš přípravek neobsahuje žádné drsné chemikálie!

Používejte na smalt v troubě, sklo, regály, glazované nádobí, keramiku, ocelové vnitřky pánví.

 

Jak používat?

Navlhčete čistou houbu, nylonovou drátěnku nebo měkký hadřík čistou teplou vodou, naberte malé množství přípravku a naneste na povrch. Krouživými pohyby rozetřete. Opláchněte čistou vodou nebo otřete čistým hadříkem, abyste odstranili zbytky.

 

Složení:

složení oven

 

 

UPOZORNĚNÍ: Tento výrobek je abrazivní. Nepoužívejte na plasty, nepřilnavé povrchy, leštěné kovové povrchy nebo kartáčovanou nerezovou ocel. Nepoužívejte na popraskaný nebo poškozený smalt/sklo. Pokud si nejste jisti, ověřte kompatibilitu na malé nenápadné ploše před použitím jako čisticí prostředek. Před čištěním odpojte elektrické spotřebiče ze zásuvky a řiďte se pokyny výrobce pro péči a údržbu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program