Neohodnoceno

Dezinfekční sprej Růže 550ml Astonish

Náš dezinfekční sprej Pink Roses ničí 99,9 % bakterií a obalených virů včetně koronaviru*. Kytice jemných moderních růží se mísí s drcenými fialkami a svěžími zelenými a povzbuzujícími tóny cedrového dřeva.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6473
Značka: Astonish
79 Kč 14 Kč / 100 ml
Kategorie: Antibakteriální a dezinfekční spreje
Hmotnost: 0.63 kg

Kytice jemných moderních růží se mísí s drcenými fialkami a svěžími zelenými a povzbuzujícími tóny cedrového dřeva. Pro hygienické povrchy v celém vašem domově!

Obecné:

  • S esenciálními oleji
  • Eliminuje zápach
  • Víceúčelové použití
  • Obsahuje povrchově aktivní látky pro čištění

*Splňuje normu EN14476:2013 + A2:2019 proti obaleným virům.

Důležité: Dezinfekční prostředky používejte vždy bezpečně. Vždy si přečtěte etiketu.

 

Jak používat?

Odstraňte viditelné znečištění. Nastříkejte povrch a nechte působit. Otřete čistým vlhkým hadříkem. Používejte po celém domě a před setřením nechte 5 minut působit pro úplnou dezinfekci.

UPOZORNĚNÍ: Biocidy používejte bezpečně. Pro použití na neporézních tvrdých površích. Před vstupem dětí nebo domácích zvířat nechte ošetřené povrchy zcela zaschnout. Povrchy určené k přípravě potravin nechte před použitím zaschnout. Nepoužívejte přímo na potraviny. Není určeno k použití jako sterilizátor dětského nádobí. Skladujte na chladném a tmavém místě.

 

Složení:

složení růže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program