Neohodnoceno

Enzymatické čisticí tyčinky do odpadu citrus 12ks Ecozone

Tyčinky do odpadu citrus od Ecozone obsahují silné rostlinné enzymy a přírodní bakterie, které dokáží rozložit látky způsobující ucpaný odpad a zápach. Pomáhají udržet váš odtok volně tekoucí a bez zápachu s příjemnou citrusovou vůní. Rozkládají tuky, zbytky jídla a mýdla, což jsou látky, které se v odtoku hromadí každý den. Každý balíček obsahuje 12 tyčinek, které vydrží na celý rok. Díky šetrnému složení jsou bezpečné i pro životní prostředí.

Skladem (>5 ks)
Kód: 1391
Značka: Ecozone
269 Kč 22 Kč / 1 ks
Kategorie: Odpady
Hmotnost: 0.05 kg
ecozone enzymaticke cistici tycinky do odpadu citrus 1887
Tip

Návod:
Vyjměte jednu tyčinku z obalu a vložte ji přímo do odtoku. Aplikujte jednu tyčinku 1x měsíčně. Jedno balení vám tedy vydrží po dobu jednoho roku. Pro účinnost opakujte pravidelně každý měsíc.

Poznámka: Tyčinky jsou vhodné pro pro použití v odtocích s typickým ohybem, nebo sifonem. Ecozone Ltd nepřebírá žádnou odpovědnost za škody způsobené používáním tohoto produktu.

Složení: 2-Oxapanone, homopolymer, oxydi-2, 1-ethanediyl ester, Sodium Sulfate, Calcium carbonate, Wheat Flower, Carboxymethylcellulose, Sodium Chloride, Bis (2-(2-butoxyethoxy)ethyl)adipate, Sodium Lauryl Sulphate, Dye, Amylase, Subtilisin, Lipase, Bacterial culture, non-patogenic, and Perfume

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 Produkty šetrné k životnímu prostředí.
 Žádná nebezpečná chemie - fosfáty, bělidla, změkčovadla, syntetické přísady
 Produkty šetrné k životnímu prostředí.

Affiliate program