Neohodnoceno

Na podlahy univerzální 2v1 500ml Ecozone

Tento ekologický a účinný čistič si hravě poradí s odolnou mastnotou a špínou. Jeho rychle působící složení snadno odstraní šmouhy a zanechá podlahu vzorně vycíděnou. Je vhodný na tvrdé povrchy, laminát, leštěné podlahy, keramické obklady, kámen, břidlicové povrchy i vinyl.

Skladem (>5 ks)
Kód: 2072
Značka: Ecozone
199 Kč 40 Kč / 100 ml
Kategorie: Podlaha
Hmotnost: 0.55 kg

Použití: Lehce nastříkejte přípravek přímo na podlahu a setřete mokrým hadrem, nebo mopem. Můžete přidat i přímo do kýble s vodou, vůně nebude ale tak intenzivní. 

Složení: 99,5 % surovin přírodního původu; Kompletní složení: Aqua, Sodium Gluconate, Phenol Ethoxylate, fragrance, colour

Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů. Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 Produkty šetrné k životnímu prostředí.
 Žádná nebezpečná chemie - fosfáty, bělidla, změkčovadla, syntetické přísady
 Produkty šetrné k životnímu prostředí.

Affiliate program