Neohodnoceno

Eko prostředek na nádobí ECOVER Granátové jablko a Figa 450ml

Bez odmašťujícího přípravku na nádobí se v dnešní době neobejde téměř žádná domácnost. Ecover tekutý čistič na nádobí představuje složení výrobku založené na rostlinné bázi. Tekutý čistič na nádobí přesto silně čistí, odmašťuje a zajišťuje lesklé nádobí beze šmouh. Zároveň příjemně voní čerstvou vůní z granátového jablka a fíků. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 854
Značka: ECOVER
89 Kč 20 Kč / 100 ml
Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 0.49 kg

Klíčové vlastnosti prostředku na nádobí Ecover granátové jablko a fíky

  • Ekologický prostředek na nádobí je založen na rostlinné bázi
  • Tekutý čistič zajišťuje lesklé nádobí beze šmouh
  • Ecover silně čistí a odmašťuje veškeré nádobí
  • Odmašťující prostředek na nádobí obsahuje silné cukrové povrchově aktivní látky
  • Přípravek je dermatologický testovaný
  • Ecover tekutý čistič je velice jemný na kůži

Složení:
Aqua, Sodium lauryl sulfát, Laury glukosid, Glycereth-6 Kokosové, Kokoglukozid, Lactidová kyselina, Chlorid sodný, Oktylsulfát sodný, Alkohol denat., Parfum, Limonen, Kyselina citronová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Ecover byla založena v roce 1980 Fransem Bogaertsem a skupinou vědců, kterým se říká eko pionýři. Vznikla na malé zahradě ukryté v malém belgickém zemědělském městečku. Původním cílem bylo vymyslet takové čisticí produkty, které nebudou obsahovat fosfáty, a přispějí tak k redukci dopadu čisticích složek na životní prostředí. Záměr se podařil a firma Ecover je dnes světovým pojmem a synonymem ekologické drogerie.

Ecover byl první na světě, kdo představil bezfosfátový prací prostředek. Fosfáty jsou jinak zcela běžné přísady nejen do pracích prostředků, ale také do přípravků na umývání nádobí. Tento jejich produkt si zanedlouho našel cestu do obchodů napříč celou Evropě. Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi. Jsou tak ekologické, rozložitelné v přírodě, mají minimální toxicitu, navíc nedráždí pokožku a jsou vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou kůží.

Ecover byla také první firmou na světě, která vybudovala ekologickou továrnu. Stojí od roku 1992 ve městě Malle v Belgii a její střecha je pokrytá kvetoucími rozchodníky. Ty poskytují izolaci, a tím šetří spotřebovanou energii na vytápění objektu. Pro zbytek potřebné energie využívá Ecover zelenou elektřinu. Díky této stavbě může firma pracovat s recyklovanými a recyklovatelnými materiály. V roce 2007 otevřel Ecover další továrnu se stejnými parametry, tentokrát v severní Francii.

Affiliate program