3 hodnocení

Green Care sprchový gel 1l Ecotech

Pokožka je nejvíce namáhaným orgánem našeho těla a je přirozenou bariérou proti infekcím. Ecotech Green Care o ni pečuje a hýčká ji přirozeným způsobem.

Chraňte svou pokožku při každodenní hygieně s naším organickým koupelovým a sprchovým gelem. Vysoce zvláčňující rostlinné povrchově aktivní látky pomáhají chránit pokožku a spolu s hydratační silou přírodního glycerinu zajišťují vysokou úroveň hebkosti.

Skladem (>5 ks)
Kód: 5132
Značka: ECOTECH
179 Kč 179 Kč / 1 l
Kategorie: Sprchové gely
Hmotnost: 1.1 kg

Tipy:

  • během mytí zavřete vodovodní kohoutek ve sprše a ušetříte 10-12 litrů vody
  • pěna není synonymem čistoty - čím více pěny vytvoříte, tím více vody potřebujete na opláchnutí

 

Složení:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERETH-2 COCOATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, SODIUM BENZOATE, PARFUM

 

Povrchově aktivní látky obsažené v gelu Ecotech Green Care zajišťují optimální hygienu a snižují dopad na vodní prostředí.

Ecotech Green Care je výrobek šetrný k životnímu prostředí, počínaje složením až po obal. Obal je navržen pro správné dávkování, aby bylo zajištěno minimální zbytkové množství po úplném použití.

 

Upozornění:

Nepožívejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ecotech je inovativní a technologicky založená společnost uznávaná ANCES (Asociace evropských center pro inovativní společnosti). Jsou specialisty na přírodní kosmetiku, certifikovanou ekologickou hygienu a profesionální bioochranu.

Značka Ecotech je propagátorem zdravé a udržitelné drogerie s více než 30lety zkušeností. Jejich cestou je GREEN CHEMISTRY s dvěma hlavními cíli:

  • odbourat toxiny
  • a nahradit syntetické a petrochemické suroviny přírodními surovinami obnovitelného původu

Byli jsme první společností, která v roce 2006 certifikovala ekologické produkty evropským ekologickým štítkem ve Valencijském společenství, a první na národní úrovni, která certifikovala takto kompletní řadu ekologických produktů.

Ekoznačka EU (Ecolabel EU) je dobrovolná veřejná značka, která zaručuje snížený dopad na životní prostředí po celou dobu životního cyklu výrobků. Certifikace je kontrolována veřejnými orgány a je založena na legislativních rozhodnutích vydaných Evropskou unií.

Zavázali jsme se k ekodesignu v celém našem hodnotovém řetězci, od vytváření receptur až po návrh a výrobu obalů. 

Vybírají se ty nejudržitelnější a nejrespektovanější suroviny a také ty nejbezpečnější a nejúčinnější.

 

Affiliate program