Neohodnoceno

Koncentrovaný eko-friendly a zero waste prací gel Pasák prádla 5l YAYA Original

Vysoce účinný koncentrovaný a designový prací gel do každé vědomé zero waste domácnosti, kde se myslí na ekologii a životní prostředí stylově. Ekologický prací gel na čistě rostlinné bázi přednostně určený univerzálně na všechny typy a barevná provedení prádla, textilií a tkanin, ale zároveň vhodný i na jemné prádlo či funkční textil ve vratných, velkoobjemových kanystrech nejen efektivně vypere a nelítostně odstraní i odolné skvrny. charakter a osobnost majitele. Koncentrovaná formulace s vysokým obsahem mýdlového prášku, jedlé sody a dalších aktivních látek přispěje k ochraně barvy, obnově pružnosti a ohebnosti tkanin, zvýšení jejich životnosti a udržitelnosti, a také je 100% rozložitelná a odbouratelná v prostředí, čímž zaručuje nejnižší možnou úroveň toxicity pro vodu a vodní organismy.

  > 100% VEGAN A BIODEGRADABILNÍ
  > NELÍTOSTNÝ KE ŠPINĚ A SKVRNÁM
  > JEMNÝ K KŮŽI I TEXTILIÁM
  > VHODNÝ PRO DOMÁCÍ ČISTIČKY ODPADOVÝCH VOD
  > ZERO WASTE A EKO-FRIENDLY

 

FOTO ILUSTRAČNÍ, VE SKUTEČNOSTI JE OBAL PRŮHLEDNÝ A NE BÍLÝ !


5l

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 7047
Značka: YAYA Original
849 Kč 170 Kč / 1 l
Kategorie: Prací gely a prášky
Hmotnost: 5.2 kg
Položka byla vyprodána…

> Určen pro praní v pračce a ruční praní při teplotách 30 - 40 - 60 - 90°C.
> Koncentrované čistě rostlinné a veganské složení netestované na zvířatech.
> Bez živočišných přísad, ropných derivátů, parabenů, syntetických barviv, fosfátů, chlóru, optických bělidel, umělých parfémů, palmového oleje či mikroplastů.
> Nedráždí a nevysušuje pokožku.
> Zero waste a vratný obal.

PYRAMIDA VŮNÍ
čajové listy, bergamot, pepř, levandule, jasmín, pačula, vanilka, cedrové a santalové dřevo, tonka

OBSAH
5000ml (5l)


APLIKACE
Řiďte se doporučeným dávkováním podle intenzity znečištění prádla uvedeném přímo na etiketě výrobku a také na etiketě prádla. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje vliv na životní prostředí. Dodržujte návod k dávkování a vyhněte se zbytečnému plýtvání. V závislosti na tvrdosti vody a doporučujeme změkčit vodu přidáním jedlé sody. Pro maximální efektivnost vždy perte plnou pračku. Pro odstranění silných nečistot a fleků aplikujte prací gel přímo na skvrnu a nechte působit před praním po dobu 5 až 10 minut. Následně perte jako obvykle.
Pro vyprání 4-5 kg prádla ve středně tvrdé vodě přidejte:
> lehce špinavé: 60 ml
> středně špinavé: 75 ml
> velmi špinavé: 100 ml pracího prostředku.

UPOZORNĚNÍ A BEZPEČNOSTNÍ POKYNY
Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě.
PO ZASAŽENÍ KŮŽE: Umyjte postižené místo velkým množstvím pokud možno vlažné vody. Projeví-li se podráždění pokožky nebo se vytvoří vyrážka: vyhledejte lékařskou pomoc.
PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM. Nevyvolávejte zvracení.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: vyhledejte lékařskou pomoc.

SLOŽENÍ
5% - 15% aniontové tenzidy (deriváty kokosového oleje – RSPO certifikováno), 5% -10% mýdlo (rostlinný, bez palmového oleje), 5% -10% neiontové tenzidy (cukrové tenzidy), enzymy, přírodní aroma z éterických olejů, kyselina citrónová, konzervační látka (Potassium Sorbate)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

YAYA Original by Soaphoria.

Affiliate program