Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu, budou mít delší dobu doručení, kvůli přehlcení depa a zásilkových výdejních míst.
24 hodnocení

KVITOK ALKOHOLOVÝ PŘÍPRAVEK NA ČIŠTĚNÍ OŠETŘUJÍCÍHO VÁLEČKU 50 ML

Alkoholový přípravek pro očištění titanových mikrojehliček ošetřujícího válečku a dezinfekci pudrových produktů.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 2915
Značka: Kvitok
189 Kč 378 Kč / 100 ml
Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.11 kg
Položka byla vyprodána…

Přípravek na ošetřující váleček Kvitok obsahuje isopropylalkohol, který dokonale vyčistí titanové mikrojehličky. 

 

Použití: Nastříkejte dezinfekci na hlavičku válečku před i po každém použití.

Upozornění: Neaplikujte přímo na pokožku. Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě, mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvitok (dříve Navia) je první slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje kvalitními, jednoduchými a vysoce účinnými produkty. Jsou inspirovány přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, PhD., pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale hlavně vášní. Díky tomu již získala několik ocenění. Její snahou je propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. Díky studiu na Lékařské fakultě a inženýrskému - následovně doktorandskému studiu chemie, rozumí fungování lidského těla a vlivu jednotlivých chemických sloučenin na něj. Tyto poznatky, ve spolupráci s dermatology z prestižní slovenské kliniky, využívá při vývoji svých receptur.

Na produktech značky Kvitok můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech. Tato mezinárdní organizace vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monituruje auditem.