Neohodnoceno

Osvěžovač vzduchu ve spreji HYGGÉ 250ml SIMPL.

Přírodní osvěžovač vzduchu s neuvěřitelnou vůní pohody v praktickém balení s mechanickým rozprašovačem představuje ideální alternativu interiérových vůní. Vůně bez syntetických látek osvěží ovzduší a podtrhne unikátní atmosféru místnosti. Výrazně pohodová, květinově kořeněná vonná kompozice.

> základ složení z přírodních surovin bez přídavku alkoholu je ideální volbou pro použití v jakémkoli interiéru – v domácnosti, v kanceláři, konferenční místnosti či hotelovém pokoji – všude tam, kde toužíte po příjemné, uklidňující či naopak podnětné a voňavé atmosféře
> praktické balení s mechanickým rozprašovačem zajistí rozptýlení vůně v ovzduší bez škodlivých hnacích plynů, díky čemuž chrání zdraví vašich nejbližších i životní prostředí.
> vonná kompozice sestávající z čistých organických esenciálních olejů a přírodních silic působí také aromaterapeuticky
> veganský přírodní osvěžovač vzduchu bez chemie je skvělým doplňkem každé ekologické domácnosti

250ml

  > VEGAN PŘÍRODNÍ OSVĚŽOVAČ
  > SVĚŽE POHODOVÁ VŮNĚ
  > PRO ZDRAVÉ A VOŇAVÉ OVZDUŠÍ
  > S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

 

STŘÍKÁNÍ NA VÝROBKU SE LIŠÍ OD TOHO NA OBRÁZKU, VE SKUTEČNOSTI MÁ PRODUKT KLASICKÝ STŘÍKACÍ SPREJ

Skladem (4 ks)
Kód: 6401
Značka: SIMPL.
249 Kč 100 Kč / 100 ml
Kategorie: Pokojové vůně
Hmotnost: 0.29 kg

Hygge: Umění užívat si přítomnost okamžiku, těšit se z maličkostí a vychutnávat si život! Hygge není jen fráze, hygge je životní styl. Hygge je dánský a norský pojem, který se často překládá jako „pohoda“, ale může znamenat ještě víc. Je to pocit pohodlí, spokojenosti a pohody, který může přijít z mnoha malých věcí, a je hlavně spojen s domovem a rodinou. Tento pojem má za cíl vystihnout atmosféru nebo pocit, nikoli konkrétní věc či místo.
Často je spojován s užíváním jednoduchých radostí, jako jsou teplé nápoje, svíčky, teplé deky, přítomnost rodiny nebo přátel, a to vše v pohodlné a útulné atmosféře. Jedná se o vytváření příjemného a teplého prostředí, které vám umožňuje cítit se šťastný a spokojený.

Přesně taková je i nová limitovaná vůně osvěžovače vzduchu od SIMPL, který svojí originální vůní přináší pocit pohody, harmonie a tepla domova, bezpečného útočiště.

Dodejte šmrnc každé stylové místnosti svého milovaného domova, zbavte se nepříjemných pachů a nahraďte je vůní užitečných přírodních éterických olejů, které pozvednou atmosféru prostoru a dodají mu nezaměnitelný charakter. Podpořte myšlení a kreativitu v office interiérech, stimulujte dobrou náladu a zvládněte s vůní, úsměvem a lehkostí každý náročný úkol!

OBSAH
250ml

NÁŠ TIP
Pokud patříte k milovníkům vonných silic, esencí či éterických olejíčků, přírodní osvěžovač je pro Vás tou správnou volbou!
Mnohé z éterických olejíčků se vyznačují nejen aromaterapeutickými účinky, ale i schopností čistit vzduch, eliminovat bakterie a tím výrazně ozdravovat ovzduší interiéru.
V kombinaci se správným větráním přináší osvěžovač vzduchu bez syntetických vůní vždy čerstvý, zdravý a voňavý vzduch.
Pokud nejste zastáncem příliš silných a výrazných vůní, přírodní osvěžovač vzduchu Vás příjemně překvapí svojí jemnou a lehkou, nevtíravou a velmi přirozenou vůní.

DOPORUČUJEME KOMBINOVAT
Osvěžovač vzduchu bez chemie lze kombinovat s éterickými oleji či silicemi, není však vhodné používat obojí najednou, aby se jednotlivé vonné složky a pečlivě zvolené vonné kompozice mezi sebou „nebily“ :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SIMPL. je značka, kterou vytvořila Soaphoria.

simpl brand

Affiliate program