Neohodnoceno

Přenosná dóza Kvitok

Dózička je vhodná na přenášení a uchovávání kosmetiky - např. tuhých šamponů, krémů, mýdel.

Skladem (2 ks)
Kód: 5779
Značka: Kvitok
69 Kč 69 Kč / 1 ks
Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.02 kg

Dózička má objem 100 ml, vejdou se tak do ní například tuhé šampony Kvitok, či část krémů, balzámů, které nechcete nosit s sebou ve velkých baleních.

Zabraňuje kontaktu kosmetických produktů se slunečním záření, což prodlužuje jejich životnost.

Vnitřek je potáhnut speciální pryskyřičnou vrstvou, díky níž obsah dózy nepřichází do styku s hliníkem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kvitok (dříve Navia) je první slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje kvalitními, jednoduchými a vysoce účinnými produkty. Jsou inspirovány přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, PhD., pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale hlavně vášní. Díky tomu již získala několik ocenění. Její snahou je propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. Díky studiu na Lékařské fakultě a inženýrskému - následovně doktorandskému studiu chemie, rozumí fungování lidského těla a vlivu jednotlivých chemických sloučenin na něj. Tyto poznatky, ve spolupráci s dermatology z prestižní slovenské kliniky, využívá při vývoji svých receptur.

Na produktech značky Kvitok můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech. Tato mezinárdní organizace vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monituruje auditem.

 

Affiliate program