Neohodnoceno

Přírodní čistící pasta The Good One Power 500g Astonish

Tato víceúčelová čisticí pasta je vyrobena ze 100% přírodních surovin a využívá sílu přírody k dosažení vysokého výkonu v celé domácnosti i mimo ni.

A k tomu voní po mátě! 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 7429
Značka: Astonish
89 Kč 18 Kč / 100 g
Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…
the go
Novinka Tip

Skvělá práce odvedená přirozeně. Díky návratu ke kořenům a nekonečně recyklovatelnému kovovému obalu je The Good One bezpečná pro celou rodinu, šetrná k domácím mazlíčkům a šetrná k životnímu prostředí.

Veganské a bez krutosti

 

Jak použít?

Navlhčete čistou houbu, nylonovou drátěnku nebo měkký hadřík čistou teplou vodou, naberte malé množství pasty a naneste na povrch. Krouživými pohyby rozetřete. Opláchněte čistou vodou nebo otřete čistým hadříkem, abyste odstranili zbytky.

 

Složení:

složení pasta

 

POZOR: Pasta je abrazivní. Na choulostivých nebo leštěných površích je třeba postupovat opatrně, aby nedošlo k poškrábání. Nepoužívejte na plasty, nepřilnavé povrchy, leštěné kovové povrchy nebo kartáčovanou nerezovou ocel. Nepoužívejte na popraskaný nebo poškozený smalt/sklo nebo obtisky/přenosy na spotřebič. Pokud si nejste jisti, ověřte kompatibilitu na malé nenápadné ploše před použitím jako čisticí prostředek. Před čištěním odpojte elektrické spotřebiče ze zásuvky a nechte je vychladnout a řiďte se pokyny výrobce pro péči a údržbu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program