Neohodnoceno

Přírodní multifunkční mýdlo Citron a limetka 95g Friendly Soap

K mytí nádobí a k odstranění odolných skvrn z prádla

 • svěží citrusová vůně, ručně vyráběné
 • na nádobí a odolné skvrny na prádle
 • biologicky odbouratelné
 • vhodné pro septiky a domácí čističky

friendly_soap_vegan_cruelty

Skladem (3 ks)
Kód: 5626
Značka: Friendly Soap
99 Kč 104 Kč / 100 g
Kategorie: Skvrny
Hmotnost: 0.1 kg

Friendly Soap přírodní multifunkční mýdlo je určeno k mytí nádobí a k odstranění odolných skvrn z prádla. Neobsahuje žádné agresivní, škodlivé chemikálie a umělé vůně. Tuhé mýdlo je koncentrovanější než tekuté, takže ho ke své práci spotřebujete méně.

Multifunkční tuhé mýdlo na mytí nádobí je ručně vyrobeno a navrženo tak, aby bylo odolné vůči mastnotě a špíně, ale zároveň šetrné k vašim rukám. Mýdlo má jemnou a přirozenou vůni, která na rukou po umytí nádobí nezůstane. Při použití za sebou nezanechává zbytky mýdla.

Multifunkční mýdlo Friendly Soap není testováno na zvířatech, neobsahuje žádné živočišné složky a je tak vhodné pro vegany. Výrobce je registrován u organizací Vegan Society a BUAV (Cruelty Free).

 

Friendly Soap přírodní multifunkční mýdlo je zabaleno do papírového recyklovaného obalu, který je biologicky rozložitelný. Mýdlo je biologicky odbouratelné a je vhodné pro použití se septiky a domácími čističkami.

Výhody a použití:

 • svěží citrusová vůně
 • na nádobí a odolné skvrny od prádla
 • biologicky odbouratelné
 • vhodné pro septiky a domácí čističky
 • při použití za sebou nezanechává zbytky mýdla
 • vydrží déle než tekutý mycí prostředek
 • šetrné k rukám
 • hodnota pH: 8-9

NÁVOD K POUŽITÍ:

Na nádobí: navlhčete hadřík, houbu nebo kartáč a třete je přímo na mýdle, dokud se nezpění. Poté umyjte nádobí jako obvykle. Nádobí dobře opláchněte horkou vodou a nechte uschnout na vzduchu, nebo je osušte čistou utěrkou.

Na odstranění skvrn z prádla před praním: Po namočení prádla přejíždějte navlhčeným mýdlem po skvrně. Vzniklou pěnu vetřete do ošetřovaného prádla a opláchněte teplou vodou. Následně prádlo vyperte přírodním pracím práškem Friendly Soap nebo jiným ekologickým práškem.

Jak o multifunkční mýdlo pečovat? po použití ho skladujte v čistém a suchém prostoru, abyste prodloužili jeho životnost

Hmotnost: 95 g

Země původu: Velká Británie

Upozornění: Obsahuje 15 % nebo více, avšak méně než 30 % aniontových povrchově aktivních látek; citrus limon, olej z kůry; citrus aurantifolia, olej z kůry. Může vyvolat alergickou reakci. 

 

SLOŽENÍ/INCI:
Sodium Cocoate , Aqua , Sodium castorate , Sodium Citrate , Citrus Limon peel oil , Citrus aurantifolia oil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Friendly Soaps je malá anglická firma ze západního Yorkshiru. Majitelé Geoff Kerouac a Rob Costello si dali za cíl vyrábět přírodní mýdla za studena jako ruční práci, která nevytváří žádný odpad, ale také umožňuje pečlivě vybírat suroviny a přísady pro jejich výrobu.

Snaží se být co nejvíce přátelští přírodě a proto je samozřejmé, že jejich výrobky neobsahují živočišné složky, nejsou testovány na zvířatech (certifikace Vegan Society a Cruelty Free), ale také nepoužívají palmový olej ve snaze chránit deštné pralesy.

Ve výrobě co nejvíce šetří energii a i balení do papírových recyklovaných obalů je prováděno ručně. Mýdla jsou velmi šetrná a příjemná i pro nejcitlivější pokožku, protože se používají jen pečlivě vybrané přírodní oleje, květiny, koření a bylinky. Neobsahují žádné syntetické, chemické látky, umělé vůně a barviva, ropu, sulfáty ani parabeny, které se v běžné kosmetice používají a vyvolávají alergické reakce.

Friendly Soap jsou 100% přírodní mýdla vyráběná ručně tradiční studenou metodou. Studená metoda zaručuje, že při výrobě jsou zachovány výjimečné vlastnosti jednotlivých ingrediencí. 

Mýdla jsou určená k mytí rukou, obličeje i celého těla. Jsou vhodná pro všechny druhy pokožky, pleti, celou rodinu, děti i alergiky

K výrobě se používají pouze přírodní biologické ingredience. Mýdla neobsahují žádné syntetické, chemické látky, umělé vůně a barviva, ropu, sulfáty ani parabeny, které se v běžné kosmetice používají a vyvolávají alergické reakce. 

Výrobce nepoužívá palmový olej a nepodporuje tak kácení deštných pralesů. Cílem výroby je minimální dopad na životní prostředí

friendly_soap_vegan_cruelty

Affiliate program