Neohodnoceno

Přírodní prášek na praní bez vůně 1,75kg Friendly Soap

Neobsahuje chlór, fosfáty, sulfáty nebo fluorescenční bělicí činidla

  • bez vůně
  • hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku
  • biologicky odbouratelné
  • vhodné pro septiky a domácí čističky

friendly_soap_vegan_cruelty

Skladem (3 ks)
Kód: 5623
Značka: Friendly Soap
299 Kč 171 Kč / 1 kg
Kategorie: Prací gely a prášky
Hmotnost: 1.8 kg

Friendly Soap přírodní prací prášek je vyroben na rostlinné bázi, je hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku.

Vhodný na barevné i bílé prádlo. Ideální na ruční praní i do pračky. Použitelný pro teploty od 30° do 90 °C. Balení 1,75 kg vystačí až na 25 pracích dávek.

Prací prášek Friendly Soap je bez parfemace a neobsahuje chlór, fosfáty, sulfáty nebo fluorescenční bělicí činidla.

Prací prášek Friendly Soap není testován na zvířatech, neobsahuje žádné živočišné složky a je tak vhodný pro vegany. Výrobce je registrován u organizací Vegan Society a BUAV (Cruelty Free).

Prací prášek Friendly Soap je zabalen do papírového recyklovaného obalu, který je biologicky rozložitelný. Prací prášek je biologický odbouratelný a je vhodný pro použití se septiky a domácími čističkami.

 

Odstranění odolných skvrn: K odstranění odolných skvrn z prádla použijte 

 

NÁVOD K POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Teplota vody: vhodné od 30° do 90°C. Vždy dodržujte pokyny na štítku prádla.

Ruční praní: Před ponořením prádla se ujistěte, že je prášek zcela rozpuštěn. Před sušením prádla vždy důkladně vymáchejte v čisté vodě.

Péče o ruce: Po každém ručním mytí si ruce důkladně opláchněte v čisté vodě a osušte. Lidé s poškozenou pokožkou by se měli vyhýbat dlouhodobému kontaktu s mycím roztokem nebo nosit ochranné rukavice.

Péče o prádlo: Barevné a bílé perte odděleně. Vždy otestujte stálost barev.

 

Měkká voda:
Ruční praní (10L): 30 g
Normální znečištění pračka: 50 g
Silné znečištění pračka: 60 g

Střední voda:
Ruční praní (10L): 30 g
Normální znečištění pračka: 70 g
Silné znečištění pračka: 80 g

Tvrdá voda:
Ruční praní (10L): 40 g
Normální znečištění pračka: 90 g
Silné znečištění pračka: 100 g

 

Hmotnost: 1,75 kg

Země původu: Velká Británie

Složení: 15-30% Sodium Carbonate (uhličitan sodný), 5-15% Sodium Percarbonate (peruhličitan sodný), méně než 5%, Sodium Metasilicate Pentahydrate, aniontové povrchově aktivní látky, mýdla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Friendly Soaps je malá anglická firma ze západního Yorkshiru. Majitelé Geoff Kerouac a Rob Costello si dali za cíl vyrábět přírodní mýdla za studena jako ruční práci, která nevytváří žádný odpad, ale také umožňuje pečlivě vybírat suroviny a přísady pro jejich výrobu.

Snaží se být co nejvíce přátelští přírodě a proto je samozřejmé, že jejich výrobky neobsahují živočišné složky, nejsou testovány na zvířatech (certifikace Vegan Society a Cruelty Free), ale také nepoužívají palmový olej ve snaze chránit deštné pralesy.

Ve výrobě co nejvíce šetří energii a i balení do papírových recyklovaných obalů je prováděno ručně. Mýdla jsou velmi šetrná a příjemná i pro nejcitlivější pokožku, protože se používají jen pečlivě vybrané přírodní oleje, květiny, koření a bylinky. Neobsahují žádné syntetické, chemické látky, umělé vůně a barviva, ropu, sulfáty ani parabeny, které se v běžné kosmetice používají a vyvolávají alergické reakce.

Friendly Soap jsou 100% přírodní mýdla vyráběná ručně tradiční studenou metodou. Studená metoda zaručuje, že při výrobě jsou zachovány výjimečné vlastnosti jednotlivých ingrediencí. 

Mýdla jsou určená k mytí rukou, obličeje i celého těla. Jsou vhodná pro všechny druhy pokožky, pleti, celou rodinu, děti i alergiky

K výrobě se používají pouze přírodní biologické ingredience. Mýdla neobsahují žádné syntetické, chemické látky, umělé vůně a barviva, ropu, sulfáty ani parabeny, které se v běžné kosmetice používají a vyvolávají alergické reakce. 

Výrobce nepoužívá palmový olej a nepodporuje tak kácení deštných pralesů. Cílem výroby je minimální dopad na životní prostředí

friendly_soap_vegan_cruelty

Affiliate program