Neohodnoceno

Silikonový štětec pro nanášení masky/peelingu Solution by Kvitok

Silikonový štětec z kolekce Solution by Kvitok® je ideální pro hygienické, přesné a cílené nanášení různých druhů masek a peelingů . Usnadňuje aplikaci, je malý, lehký, praktický a dobře přenosný.

Plochá hlavice štětce přiléhá k pokožce a zajišťuje přesné nanášení produktu beze zbytku , na rozdíl od štětců opatřených štětinkami, kde dochází k nabalování kosmetického produktu a velká část produktu zůstane nevyužita. Na silikonové části štětce k nabalování nedochází, také je hygieničtější, snáze se udržuje čistý, suchý, bez zbytečného množení mikroorganismů mezi mokrými štětinkami.

Silikonový materiál je inertní vůči růstu bakterií a plísní, proto je ideální pro aplikaci masek a peelingů z kolekce Solution by Kvitok®, které neobsahují klasické konzervační látky, proto je třeba zajistit opravdu hygienickou aplikaci a nedoporučujeme je aplikovat rukama. 

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 2588
129 Kč 129 Kč / 1 ks
Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.02 kg
stetec
Akce

✓ kompaktní a pohodlný

✓ usnadňuje aplikaci

✓ snadno udržovatelný

✓ hygieničtější než verze se štětinkami

dřevěná rukojeť, silikonový aplikátor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Prémiová verze přírodní kosmetiky Kvitok založená na patentovaných účinných látkách, jejichž účinky jsou ověřeny a potvrzeny klinickými studiemi.

 

Affiliate program