Neohodnoceno

Silný WC čistič s kyselinou mravenčí Cleaner Power 750ml Ecover

Silný WC čistič s obsahem kyseliny mravenčí.

Ecover Power WC Cleaner je super účinný čistící WC gel, který je vyroben výhradně z obnovitelných rostlinných a nerostných surovin.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6942
Značka: ECOVER
129 Kč 17 Kč / 100 ml
Kategorie: WC
Hmotnost: 0.83 kg
Položka byla vyprodána…

Tento výkonný čistič má speciální složení, které rozpustí těžké vápenaté usazeniny a zanechá záchod krásně čistý!

  • Netestováno na zvířatech
  • Vhodné pro septiky.
  • Vůně citronu a pomeranče.
  • Odstraňuje vodní kámen 10 krát rychleji.
  • Vyrobený z minerálních a rostliných surovin.
  • Speciálně vyvinutý pro odstranění vodního kamene a vápenatých usazenin.

Použití: Nastříkejte pod okraj WC mísy a nechte pokrýt celou plochu. U normálního znečištění nechte působit 10min, u silnějšího znečištění prodlužte až na 60min. Vydrhněte štětkou a spláchněte. Na silný nános vodnho kamene ponechte působit přes noc a opakujte čištění.

Složení: <5%: Non-ionic surfactants, Perfume, Other: Water, Lactic acid, Formic acid, Xanthan gum

Upozornění: Nevdechujte výpary, držte mimo dosah dětí, chraňte pokožku a oči před potřísněním, po použití si omyjte ruce (nebo pracujte v rukavicích),

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Ecover byla založena v roce 1980 Fransem Bogaertsem a skupinou vědců, kterým se říká eko pionýři. Vznikla na malé zahradě ukryté v malém belgickém zemědělském městečku. Původním cílem bylo vymyslet takové čisticí produkty, které nebudou obsahovat fosfáty, a přispějí tak k redukci dopadu čisticích složek na životní prostředí. Záměr se podařil a firma Ecover je dnes světovým pojmem a synonymem ekologické drogerie.

Ecover byl první na světě, kdo představil bezfosfátový prací prostředek. Fosfáty jsou jinak zcela běžné přísady nejen do pracích prostředků, ale také do přípravků na umývání nádobí. Tento jejich produkt si zanedlouho našel cestu do obchodů napříč celou Evropě. Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi. Jsou tak ekologické, rozložitelné v přírodě, mají minimální toxicitu, navíc nedráždí pokožku a jsou vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou kůží.

Ecover byla také první firmou na světě, která vybudovala ekologickou továrnu. Stojí od roku 1992 ve městě Malle v Belgii a její střecha je pokrytá kvetoucími rozchodníky. Ty poskytují izolaci, a tím šetří spotřebovanou energii na vytápění objektu. Pro zbytek potřebné energie využívá Ecover zelenou elektřinu. Díky této stavbě může firma pracovat s recyklovanými a recyklovatelnými materiály. V roce 2007 otevřel Ecover další továrnu se stejnými parametry, tentokrát v severní Francii.

Affiliate program