Neohodnoceno

Specializovaný čistící sprej na sprchové kouty Ocean Mist 750ml Astonish

Náš speciální sprchový sprej, který poskytuje sprchovým koutům zářivý lesk. Stačí nastříkat na povrchy, aby se na nich netvořily vodní skvrny nebo vodní kámen.

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6681
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Koupelna
Hmotnost: 0.84 kg
Položka byla vyprodána…

Specialist Daily Shower Shine lze použít na plastové a skleněné stěny, smaltované vany, dlaždice a vinylové závěsy. Rozpouští mýdlové usazeniny a stopy po vodě, zabraňuje usazování vodního kamene a zanechává křišťálově čistý lesk. Pravidelné používání pomáhá předcházet usazování vodního kamene.

Rychlé a snadné čištění: po sprchování jednoduše nastříkejte a nechte působit, není třeba drhnout!

Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované čisticí úkoly a povrchy. Tato řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky,! *

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganská, biologicky odbouratelná a na rostlinné bázi.

*Oproti našemu čistícímu spreji do sprchy: +25% nárůst obsahu mycího prostředku. 

 

Jak použít:

Osprchujte se, nastříkejte sprej a hotovo!

 

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na textilie, dřevo, mosaz, vápenec, mramor nebo jakýkoli poškozený povrch.

Obsahuje Reakční hmotu 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-onu a 2-methyl2H-isothiazol-3-onu (3:1), může vyvolat alergickou reakci.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc, nechte si obal nebo štítek po ruce.

 

Složení:

složení sprcha

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program