Neohodnoceno

Specializovaný extra silný antibakteriální sprej na čištění povrchů 750ml Astonish

Náš speciální antibakteriální čisticí prostředek Extra Strength zajistí, že vaše povrchy budou hygienicky čisté. Použijte jej všude v domácnosti a nechte jej pět minut působit pro úplnou dezinfekci, než jej setřete.

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6672
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.85 kg
Položka byla vyprodána…

Pro úplnou dezinfekci nechte před otřením pět minut působit, abyste zajistili zničení 99,9 % bakterií. Je účinný také proti E-Coli, salmonelám a listeriím.

Složení bez bělidel, zápachu a je vhodné pro použití v prostorách pro přípravu potravin.

Je ideální k postřiku lednic, košů a toalet.

Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované čisticí úkoly a povrchy. Tato řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky! *

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganská a biologicky odbouratelná.

 

*Oproti našemu každodennímu antibakteriálnímu čisticímu prostředku: +40% zvýšení obsahu čisticího prostředku + o 20% vyšší obsah účinné látky pro zlepšení dezinfekčních účinků.

 

Jak použít:

Nastříkejte povrch a nechte působit. Otřete čistým vlhkým hadříkem.

 

UPOZORNĚNÍ: Pro neporézní tvrdé povrchy. Před použitím nechte povrchy pro přípravu potravin oschnout. Nepoužívejte přímo na potraviny nebo ke sterilizaci dětského nádobí. Po použití si umyjte ruce. Pro dezinfekci povrchů ponechte 5 minut působit.

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. V případě lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

PŘI VSTŘIKU DO OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění
do životního prostředí.

 

Složení:

dezinfekce složení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program