Neohodnoceno

Specializovaný odstraňovač skvrn od plísní 750ml Astonish

Tento silný přípravek Mould & Mildew Stain Blaster s extra silným účinkem odstraní odolné skvrny od plísní během několika minut bez jakéhokoli drhnutí.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6461
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Skvrny
Hmotnost: 0.9 kg

 

Účinně odstraňuje skvrny od plísní během několika minut, takže není nutné drhnutí! Jednoduše nastříkejte, nechte působit a otřete.

Aktivní složení pomáhá zabránit návratu jakýchkoli plísní a hniloby - a poskytuje vám tak dlouhotrvající čisticí řešení!

Ideální k použití na stěny, rámy PVC oken, sklo, plastové sprchové závěsy, koupelnové dlaždice, spárovací hmotu, silikonový tmel, beton, umyvadla a zásuvky.

Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované čisticí úkoly a povrchy. Tato řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky, další výhody hledejte v kulatém rámečku na obalu.*

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganská a biologicky odbouratelná.

* Oproti našemu každodennímu přípravku na plísně a hnilobu: o 15 % více čisticího prostředku a o 25 % více chlorového bělidla pro zvýšení účinnosti a odstraňování skvrn.

 

Jak přípravek použít?

Nastříkejte přímo na potřísněný povrch. Nechte působit několik minut. Otřete vlhkým hadříkem. V případě potřeby opláchněte čistou vodou.

Aby nedošlo k postříkání nebo nežádoucímu kontaktu se sousedními povrchy, naneste přípravek na vlhký hadřík a v případě potřeby potřísněný povrch před opláchnutím otřete.

U silných nánosů plísní aplikujte přípravek podle výše uvedeného postupu, nechte působit až deset minut a poté setřete a opláchněte podle výše uvedeného postupu. NENÍ URČENO K POUŽITÍ JAKO BIOCID.

 

Složení:

složení plísně

 

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:

POZOR: Obsahuje bělidlo. Pro použití na neporézních tvrdých površích. Vyhněte se kontaktu s gumou, vinylem, poškozeným smaltem, poškozeným lakem, hliníkem, mědí, mosazí, chromem, stříbrem nebo zlatem. Před širším použitím na neglazovanou keramiku, přírodní kámen, beton nebo utěsněné dřevo ověřte kompatibilitu na malé ploše. Nepoužívejte na textilie a měkký nábytek, protože může dojít k trvalé změně barvy.

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit). => tento výrobek obsahuje bělidlo

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program