Neohodnoceno

Specializovaný sprej na okna a skla Glass & Shine 750ml Astonish

Speciální extra silný čistič oken a skel odstraňuje mastnotu, špínu a otisky prstů, takže vaše okna zůstanou beze šmouh a se zářivým leskem.

Jeho složení obsahuje technologii proti zamlžování, která pomáhá předcházet kondenzaci a zamlžování oken!

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6702
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.83 kg
Položka byla vyprodána…

Odstraňuje mastnotu, špínu a otisky prstů, takže okna zůstávají beze šmouh a mají zářivý lesk!

Navrženo s technologií proti zamlžování, která pomáhá zabránit zamlžování oken!

Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované úkony čištění a povrchy. Tato řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky! *

Poznámka: Tento výrobek neobsahuje ocet.

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganský, biologicky odbouratelný a pH neutrální.

*Oproti našemu každodennímu přípravku na okna a skla: Obsahuje prostředek proti mlžení, který pomáhá předcházet kondenzaci vlhkosti na oknech v kuchyni a koupelně.

 

Jak použít:

Nastříkejte a otřete suchou papírovou utěrkou nebo hadříkem, který nepouští vlákna.

 

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na lakované, leštěné dřevo. Rozlité tekutiny ihned utřete. Na studeném skle se může tvořit kondenzát, který se vyčistí.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

Složení:

složení okna askla

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit). => tento výrobek obsahuje bělidlo

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program