Neohodnoceno

Specializovaný šampon na koberce 1l Astonish

Náš specializovaný šampon pro strojní čištění koberců lze použít se všemi stroji na čištění koberců a typy koberců včetně vlny a syntetiky. Odstraňuje skvrny a zároveň neutralizuje nepříjemné pachy. Ideální pro použití na velkých kobercových plochách.

Nejlepší tip: Ujistěte se, že začínáte ve vzdáleném rohu místnosti, abyste se vyhnuli nechtěným stopám!

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6669
Značka: Astonish
109 Kč 109 Kč / 1 l
Kategorie: Podlaha
Hmotnost: 1.1 kg

Náš speciální šampon na koberce Carpet Care Machine je silný čisticí prostředek, který uvolňuje a odstraňuje nečistoty a zároveň neutralizuje nepříjemné pachy. Je určen pro použití s většinou strojů na čištění koberců a je extrémně koncentrovaný, proto jej nezapomeňte při použití naředit!

 

Jak použít:

Před použitím odstraňte velké kusy nečistoty. Zřeďte 1 díl Astonish Carpet Shampoo na 10 dílů studené nebo teplé vody (jeden uzávěr na 300 ml vody).

Přidejte do stroje na koberce a použijte podle pokynů výrobce. Po uschnutí koberec vyluxujte.

 

Upozornění: Není určeno pro použití s parními čističi. Před použitím vyzkoušejte barevnou stálost koberce zředěným přípravkem na malé nenápadné ploše.

Obsahuje benzisothiazolinon, může vyvolat alergické reakce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc,
mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.

 

Složení:

koberce složení

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program