Neohodnoceno

Specializovaný extra silný sprej na odmaštění 750ml Astonish

Náš sprej Specialist Grease Lifter s mocnou odmašťovací silou jedlé sody působí rychle a snadno se používá. Stačí nastříkat, nechat působit a poté setřít a nechat ho udělat těžkou práci za vás!

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6684
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.87 kg

Rychle působící a snadno použitelný extra silný odstraňovač mastnoty je ideální pro použití na pečicí plechy, grilovací pánve, digestoře, kuchyňské povrchy a mnoho dalších předmětů náchylných k usazování mastnoty.
Nechte přípravek odvést těžkou práci a jednoduše nastříkejte, nechte působit a setřete!

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganská a biologicky odbouratelná.

Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované úkony čištění a povrchy. Řada obsahuje naše dosud nejúčinnější produkty!

 

Jak použít:

Nastříkejte a nechte 1-2 minuty působit. Otřete čistým vlhkým hadříkem. V případě silného znečištění v případě potřeby opakujte.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se dlouhodobého kontaktu s lakovanými povrchy, zlatem, stříbrem nebo hliníkem. Používejte na studené povrchy. Nepoužívejte na laky, lazury nebo porézní povrchy. Pokud si nejste jisti kompatibilitou, vyzkoušejte ji před použitím.

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

PŘI VSTŘIKU DO OČÍ:
Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékaře.

 

Složení:

složení mastnota

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit). => tento produkt obsahuje bělidla

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program