Neohodnoceno

Specializovaný extra silný univerzální sprej s bělidlem 750ml Astonish

Náš univerzální sprej Specialist můžete používat po celé domácnosti od koupelny po kuchyň, takže vaše povrchy zůstanou hygienicky čisté. Složení se silným bělidlem účinně odstraňuje odolné skvrny.

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6690
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Skvrny
Hmotnost: 0.85 kg
Položka byla vyprodána…

Složení se silným bělidlem je ideální pro případy, kdy potřebujete pomocnou ruku při odstraňování odolných skvrn!

Lze jej použít na povrchy v celé domácnosti a před setřením nechat minutu působit, abyste dosáhli maximálních výsledků.

Řada Astonish Special Edition byla vyvinuta pro specializované úklidové úkoly a povrchy. Tato řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky! *

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganská a biologicky odbouratelná.

*Oproti našemu každodennímu víceúčelovému přípravku s bělidlem: Včetně 2 x bělidla s vysokým obsahem chlóru, které zvyšuje čisticí výkon a odstraňuje skvrny.

 

 

NEMÍCHAT S KYSELINAMI !

BĚLÍ - JE NUTNÝ OPLACH !

NESMÍ NA BATERIE, NEREZ ANI CHROM !

 

Jak použít:

Nastříkejte a nechte 1-2 minuty působit.

Otřete čistým vlhkým hadříkem.

Plastové, gumové a kovové povrchy po aplikaci opláchněte čistou vodou.

 

UPOZORNĚNÍ: Obsahuje chlorové bělidlo (chlornan sodný). Nemíchejte s jinými čisticími prostředky. Rozlité látky ihned utřete. Nepoužívejte na hliníkové, lakované nebo lazurované povrchy. Nepoužívejte na textilie, dřevo nebo papír, protože může dojít ke změně barvy. Zkontrolujte barevnou kompatibilitu s přírodním kamenem.

Způsobuje podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc, nechte si obal výrobku nebo štítek po ruce. Používejte ochranné rukavice a ochranu očí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Po manipulaci s kontaminovanou pokožkou ji důkladně omyjte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud dojde k podráždění kůže: Vyhledejte lékař. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. Umyjte si po manipulaci důkladně ruce. Varování! Nepoužívejte společně s jinými produkty. Mohou se uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

 

Složení:

složení univerzál

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit). => tento výrobek obsahuje bělidlo

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program