Neohodnoceno

Specializovaný univerzální sprej s vůní citrusů 750ml Astonish

S přidanou výhodou silného pomerančového oleje, který se postará o odstranění odolných mastných usazenin a skvrn, použijte náš speciální čistič na různé povrchy v celé domácnosti, kde se hromadí mastnota, včetně kuchyňských povrchů, varných desek a dvířek trouby.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6693
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.88 kg

Díky silnému pomerančovému oleji, který se postará o odstranění odolných mastných usazenin a skvrn, budou vaše povrchy zářivě čisté a se svěží pomerančovou vůní.

Používejte na povrchy v domácnosti, kde se hromadí mastnota, včetně: kuchyňských povrchů, varných desek a dvířek trouby.

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganský a biologicky odbouratelný.

Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované úkony čištění a povrchy. Tato řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky! 

 

Jak použít:

Povrchy postříkejte a otřete vlhkou čistou houbou nebo hadříkem.

 

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na měkké nebo porézní povrchy, jako je nezapečetěné dřevo, nezapečetěný kámen, tkaniny, čalounění nebo tapety. Před použitím na utěsněné dřevo, lak nebo choulostivé povrchy vyzkoušejte kompatibilitu na malé nenápadné ploše.

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

PŘI VSTŘIKU DO OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékaře.

 

Složení:

složení uni2

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program