Neohodnoceno

Speciální krém na čištění kůže 250ml Astonish

Náš Specialist Leather Conditioning Cream hloubkově čistí a vyživuje, pomáhá chránit vaše předměty před vysycháním a praskáním, prodlužuje jejich životnost a navrací jim jejich přirozenou krásu.
Ideální pro použití na židle, tašky a další kožené výrobky.
Bez krutosti.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6705
Značka: Astonish
79 Kč 32 Kč / 100 ml
Kategorie: Speciální povrchy
Hmotnost: 0.29 kg

Náš speciální krém na kůži hloubkově čistí a vyživuje, chrání vaše předměty před vysycháním a praskáním, takže jim navrací jejich přirozenou krásu.

Ideální k použití na židle, tašky a další kožené výrobky. Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované čisticí úkoly a povrchy. Řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky!

 

Jak použít:

Před použitím dobře protřepejte. Přidejte do čistého měkkého hadříku a naneste v tenké vrstvě na malou plochu. Krouživými pohyby jemně roztírejte.

Nechte několik minut působit a poté rozleštěte čistým suchým hadříkem. 

 

UPOZORNĚNÍ: Před použitím zkontrolujte stálost barvy kůže na malé nenápadné ploše. Nepoužívejte na semiš, tkané látky nebo dřevo. Před použitím vyzkoušejte kompatibilitu na syntetické, umělé nebo imitační kůži.

Způsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje benzisothiazolinon, methylisothiazolinone, může způsobit alergickou reakci. Udržujte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc, nechte si obal nebo etiketu výrobku po ruce. Používejte ochranné brýle. Umyjte si ruce po manipulaci.

PŘI VSTŘIKNUTÍ DO OČÍ: Opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Používejte ochranné rukavice.
Na kůži: Omyjte velkým množstvím vody. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Složení:

složení kůže

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program