Neohodnoceno

Tablety do myčky All-in-One 22ks Ecover

Silný proti mastnotě a nečistotám Na základě přírodních vůní S funkcí leštidla a soli - pro lesklé nádobí bez šmouh

Je vhodný pro vegany, protože je na rostlinné bázi. Rostlinné a minerální přísady. Všechny přísady jsou biologicky odbouratelné. Vhodné i pro zastavěné mokřady. Karton vyrobený z 90 % recyklovaného papíru. Polyetylenová fólie chrání štítky před vlhkostí. Polyetylen je 100% recyklovatelný.

Skladem (>5 ks)
Kód: 6113
Značka: ECOVER
229 Kč 10 Kč / 1 ks
Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 0.44 kg

Odstraňte prosím fólii a vložte jednu tabletu do dávkovací přihrádky na cyklus máchání. Z důvodu ochrany životního prostředí plně zatížte stroj, umístěte jednotlivé kusy nádobí volně stojící a použijte ekologický režim. Pro vynikající výsledky používejte sůl na nádobí s tvrdostí vody 20°dH. Ujistěte se, že nádobí a příbory lze mýt v myčce. Nepřidávejte: stříbro, hliník, křišťál, starožitný a ručně malovaný porcelán, plasty nevhodné do myčky na nádobí, dřevo, slonovina a rohovina. Ty lze čistit ručně prostředkem na mytí rukou Ecover. Produkt je nejúčinnější při 50°C.

Složení: Sodium citrate, Sodium carbonate, Sodium carbonate peroxide, Fatty alcohol alkoxylate, Sodium polyaspartate, Disodium disilicate, TAED, Sodium bicarbonate, Sorbitol, Bentonite, Subtilisin, Glycerin, Parfum, Limonene, Amylase, Sodium gluconate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Ecover byla založena v roce 1980 Fransem Bogaertsem a skupinou vědců, kterým se říká eko pionýři. Vznikla na malé zahradě ukryté v malém belgickém zemědělském městečku. Původním cílem bylo vymyslet takové čisticí produkty, které nebudou obsahovat fosfáty, a přispějí tak k redukci dopadu čisticích složek na životní prostředí. Záměr se podařil a firma Ecover je dnes světovým pojmem a synonymem ekologické drogerie.

Ecover byl první na světě, kdo představil bezfosfátový prací prostředek. Fosfáty jsou jinak zcela běžné přísady nejen do pracích prostředků, ale také do přípravků na umývání nádobí. Tento jejich produkt si zanedlouho našel cestu do obchodů napříč celou Evropě. Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi. Jsou tak ekologické, rozložitelné v přírodě, mají minimální toxicitu, navíc nedráždí pokožku a jsou vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou kůží.

Ecover byla také první firmou na světě, která vybudovala ekologickou továrnu. Stojí od roku 1992 ve městě Malle v Belgii a její střecha je pokrytá kvetoucími rozchodníky. Ty poskytují izolaci, a tím šetří spotřebovanou energii na vytápění objektu. Pro zbytek potřebné energie využívá Ecover zelenou elektřinu. Díky této stavbě může firma pracovat s recyklovanými a recyklovatelnými materiály. V roce 2007 otevřel Ecover další továrnu se stejnými parametry, tentokrát v severní Francii.

Affiliate program