1 hodnocení

Tablety do myčky All in One s vůní citrusu 42 ks Astonish

Jediná věc, která pracuje tvrději než vy, je vaše myčka nádobí! Naše tablety mají silné čisticí účinky, které okamžitě odstraňují nečistoty a zanechávají lesklé nádobí.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6500
Značka: Astonish
199 Kč 5 Kč / 1 ks
Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 0.85 kg

Jediná věc, která pracuje tvrději než vy, je vaše myčka nádobí, a proto jsme naše tablety připravili se silným čisticím účinkem, který odstraní i ty nejodolnější skvrny včetně: čaje, kávy a zaschlého jídla.

S přidanou výhodou zabudované soli a oplachového prostředku jsou vhodné pro oblasti s tvrdou vodou, skleněné nádobí a zanechají vaše nádobí zářivě čisté.

Je čas dát nohy nahoru a nechat myčku pracovat!

Neobsahuje fosfáty a je šetrná k životnímu prostředí

 

Jak použít?

Použijte jednu tabletu na jedno mytí v myčce nádobí. Při použití se řiďte pokyny výrobce myčky. Vyjměte tabletu z obalu a vložte ji do hlavní přihrádky dávkovací zásuvky. Zavřete dávkovací zásuvku a zvolte příslušný mycí program.

Seškrábejte zbytky jídla z nádobí, hrnců a pánví a vložte je bezpečně do myčky. Běžné nádobí a příbory myjte při 55 stupních Celsia běžným mycím cyklem. Pro silně znečištěné nádobí nebo v oblastech s tvrdou vodou myjte při 65 stupních Celsia.

V oblastech s velmi tvrdou vodou se mohou na skleněném nádobí objevit skvrny a zbytky. V takovém případě použijte tabletu s přídavkem soli a oplachovacího prostředku. Pro dosažení nejlepších výsledků pravidelně kontrolujte a čistěte filtr myčky. Po použití udržujte balení uzavřené pevným zatlačením dvou uzavíracích proužků k sobě. Po použití si umyjte ruce.

 

Složení:

all in 1 tablety složení

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program