1 hodnocení

Tablety na čištění záchodové mísy Fizz & Fresh s vůní pivoňky 8ks Astonish

Vyvinuli jsme naše tablety Toilet Bowl Fizz & Fresh Tabs, které tuto těžkou práci udělají za vás. Stačí je vhodit do mísy a nechat pěnivý účinek, aby snadno odstranil vodní kámen, vápník a rez.

 

NEDOPRUČUJEME DO SEPTIKU, ANI DO ČOV !!!

 

  • 8 ks v balení

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
už to zase nemáme
Kód: 6494
Značka: Astonish
89 Kč 11 Kč / 1 ks
Kategorie: WC
Hmotnost: 0.22 kg
Položka byla vyprodána…

Vyvinuli jsme naše tablety Toilet Bowl Fizz & Fresh Tabs, které tuto těžkou práci udělají za vás. Jednoduše je vhoďte do mísy a nechte pěnivý účinek působit hluboko do U-ohybu, abyste snadno odstranili vodní kámen, vápník a rez.

Kéž by bylo čištění celé koupelny tak snadné!

 

Jak použít?

 

Vyjměte tabletu z obalu a vložte ji do záchodové mísy. Nechte působit 20 minut. Vyčistěte a spláchněte.

U silně znečištěných toaletních mís použijte jednu nebo dvě tablety a nechte působit přes noc.

 

UPOZORNĚNÍ: Smí se používat pouze v záchodové míse. Vyvarujte se kontaktu s povrchy citlivými na kyseliny. Po použití si vždy umyjte ruce. Nikdy nemíchejte ani nepoužívejte s jinými chemikáliemi. Nedovolte, aby výrobek přišel do styku s chlorovým bělidlem. V případě nehody opláchněte velkým množstvím vody. Abyste zabránili potřísnění podlahy a jiných předmětů, rozlité tekutiny ihned setřete. Skladujte na suchém místě při teplotě 5 °C-25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Způsobuje podráždění kůže.

 

Složení:

záchod pivoňka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program