Neohodnoceno

Tekutý prostředek na nádobí lilie a lotus 450ml Ecover

Tekutý prostředek důkladně myje a odmašťuje nádobí, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Účinkuje silou rostlinných, biologicky odbouratelných složek a zanechá vaše nádobí čisté tak, že až vrže. :-) Zároveň ale zůstává jemný k pokožce Vašich rukou.

Skladem (>5 ks)
Kód: 6092
Značka: ECOVER
89 Kč 20 Kč / 100 ml
Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 0.49 kg

Tento produkt je vyroben z biologicky odbouratelných složek, tudíž lze použít i pro septiky. Dermatologicky testováno, vhodné i pro citlivou pokožku. Vegan friendly.

  • Obal (kromě víčka) je vyrobený bez použití nového plastu (100% recyklát) a celá láhev je 100% recyklovatelná.
  • Díky chytře vymyšlenému víčku může stát vzhůru nohama, aby se využil celý obsah do poslední kapky. 
  • Obal je průhledný, takže se sami můžete přesvědčit, že nejsou použita žádná barviva.
  • Vyrobeno továrně s certifikací Zero Waste.

 

Použití: Jedno stříknutí (3ml) na 5l vody je dostatečné pro umytí znečištěného nádobí. Dvě stříknutí (5m) použijte, pokud je nádobí hodně znečištěné. Opláchněte. 

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí důkladně vyplachujte vodou. Pokud máte nasazené čočky, opatrně je vyjměte. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékaře. 

Složení: 5–15% Anionic surfactants, Non-ionic surfactants. <5% Amphoteric surfactants, Perfume (Limonene) . Others: Water, Lactic acid, Alcohol denat., Citric acid.

Obsah: 450ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Ecover byla založena v roce 1980 Fransem Bogaertsem a skupinou vědců, kterým se říká eko pionýři. Vznikla na malé zahradě ukryté v malém belgickém zemědělském městečku. Původním cílem bylo vymyslet takové čisticí produkty, které nebudou obsahovat fosfáty, a přispějí tak k redukci dopadu čisticích složek na životní prostředí. Záměr se podařil a firma Ecover je dnes světovým pojmem a synonymem ekologické drogerie.

Ecover byl první na světě, kdo představil bezfosfátový prací prostředek. Fosfáty jsou jinak zcela běžné přísady nejen do pracích prostředků, ale také do přípravků na umývání nádobí. Tento jejich produkt si zanedlouho našel cestu do obchodů napříč celou Evropě. Výrobky Ecover jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi. Jsou tak ekologické, rozložitelné v přírodě, mají minimální toxicitu, navíc nedráždí pokožku a jsou vhodné i pro alergiky a osoby s citlivou kůží.

Ecover byla také první firmou na světě, která vybudovala ekologickou továrnu. Stojí od roku 1992 ve městě Malle v Belgii a její střecha je pokrytá kvetoucími rozchodníky. Ty poskytují izolaci, a tím šetří spotřebovanou energii na vytápění objektu. Pro zbytek potřebné energie využívá Ecover zelenou elektřinu. Díky této stavbě může firma pracovat s recyklovanými a recyklovatelnými materiály. V roce 2007 otevřel Ecover další továrnu se stejnými parametry, tentokrát v severní Francii.

Affiliate program