Faith in Nature

[Velká Británie] – Přírodní kosmetika s Hlasem Přírody na palubě

Faith in Nature slevy, výprodej, aktuální kolekce podzim/zima 2025-2026 |  Modio.cz 

🌿 Příběh značky. Faith in Nature je britská rodinná společnost, kterou v roce 1974 založila Rivka Rose s jasnou vizí: využít sílu přírody, aniž by jí uškodila. 🕰️ Byla průkopníkem v oblasti přírodní, cruelty-free a veganské kosmetiky v době, kdy tyto standardy nebyly běžné. Jejich poslání je tvořit vysoce kvalitní, účinné produkty pro celou rodinu s minimálním dopadem na planetu.  

🔬 Co dělá Faith in Nature výjimečným? Příroda jako ředitel společnosti a B Corp status. Faith in Nature se zavázala k transparentnosti a udržitelnosti. Je první společností na světě, která formálně udělila Přírodě hlas a hlasovací právo na zasedáních představenstva, čímž ukázala bezprecedentní závazek k ekologické odpovědnosti. Produkty obsahují minimálně 99 % složek přírodního původu a jsou 99 % biologicky rozložitelné.

  • Inovace: Revoluční krok v korporátní správě, který klade ochranu planety do centra rozhodování.

  • Čistota složení: Bez parabenů, ftalátů, silikonů a syntetických barviv. Používá RSPO certifikovaný udržitelný palmový olej.  

✅ Zero waste filozofie

  • Obaly a doplňování: Využívají 100% recyklované a recyklovatelné obaly (zejména u 400ml lahví). Silný důraz je kladen na systém doplňování (refill stations a 5litrové kanystry), aby se snížil odpad.

  • Zero Plastic: Nabízí tuhé šampony a kondicionéry, které jsou 100% bez plastu a sulfátů.

  • Klima: Certifikace Carbon Balanced (uhlíková rovnováha) ve spolupráci s World Land Trust.  

🛍️ Klíčové Portfolio

  • Péče o vlasy: Šampony a kondicionéry (tekuté i tuhé) v mnoha variantách.

  • Péče o tělo: Sprchové gely, tekutá mýdla a tělová mléka.

  • Domácnost: Řada pro úklid včetně ekologických pracích a mycích prostředků.  

📜 Získané Certifikáty

  • Cruelty Free International (Leaping Bunny) (Certifikát netestování na zvířatech) hcs

  • Vegan Society: Globální certifikace veganského složení.

  • B Corp Certified: Certifikace pro společnosti, které splňují nejvyšší standardy sociální a environmentální výkonnosti, transparentnosti a odpovědnosti (Governance, Workers, Community, Environment, Customers).

  • World Land Trust (Carbon Balanced): Potvrzuje kompenzaci uhlíkové stopy a podporu ochrany lesů.

  • RSPO (Roundtable on Sustainable Palm Oil): Certifikát potvrzující používání udržitelně získávaného palmového oleje.  

🏆 Získaná Ocenění

  • „Local Award Winning Manufacturer“: Uznání za místní (UK) výrobu a zaměstnanost.

  • „Ethical Innovator“ (The Good Shopping Guide): Ocenění za průkopnickou etickou a udržitelnou praxi (zejména za "Hlas Přírody" na palubě).

  • Vysoké skóre v B Corp: Uznání za celkovou výkonnost v rámci B Corp kritérií (nadprůměrné skóre v oblastech Životní prostředí a Komunita).

  • Oceněná přírodní kosmetika: Pravidelně získává ocenění v sektoru přírodní krásy a etického nakupování.

Cena

79 Kč299 Kč
179299

Řazení produktů

58 položek celkem

Výpis produktů

Hand a Body lotion kokos 400 ml Faith in Nature
199 Kč
Měrná cena: 49,75 Kč / 100 ml
3368
ezgif.com gif maker
119 Kč
Měrná cena: 119 Kč / 1 ks
3602
faith in nature kokosovy sampon pro kudrnate psy snadne rozcesani 400ml 1920
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
1787
faith in nature kondicioner argan a bambucke maslo 1874
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
1073
D780000901
199 Kč
Měrná cena: 49,75 Kč / 100 ml
2774
faith in nature kondicioner draci ovoce 400ml 1491
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
242
414fd851ede2eec8b9b57cc1e05d229e mmf250x250
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
269
faith in nature kondicioner avokado 400ml
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
554
faith in nature levandulovy sampon pro psy pro silne zaspinenou srst 400ml 1931
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
1796
faith in nature mleko na telo a ruce levandule 400ml 1924
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
1802
faith in nature prirodni kondicioner bio kokos 400ml 1203
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
758
faith in nature prirodni bio kokosovy sampon 400ml 1220
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
743
faith in nature prirodni kondicioner levandule 400ml 1199
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
566
faith in nature prirodni kondicioner s bio aloe vera 400ml 1336
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
737
faith in nature prirodni kondicioner jojoba 400ml 1 1207
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
749
faith in nature prirodni sprchovy gel pena bio aloe vera a ylang ylang 400ml 1189
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
740
faith in nature prirodni sprchovy gel bez parfemace 400ml 1451
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
1943
faith in nature prirodni sprchovy gel pena citrusy 400l 1447
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
575
faith in nature prirodni sprchovy gel pena bio kokos 400ml 1184
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
761
faith in nature prirodni sprchovy gel mokradka konopi 400l 1237
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
950
faith in nature prirodni sprchovy gel pena levandule 400l 1182 (2)
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
764
faith in nature prirodni sprchovy gel s morskou rasou 400ml
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
548
faith in nature prirodni sampon bez parfemace 400ml 1226
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
731
faith in nature prirodni sampon levandule 400ml 1216
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
752
faith in nature prirodni sampon s bio aloe vera 400ml 1224
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
734
faith in nature prirodni sampon jojoba 400ml 1218
209 Kč
Měrná cena: 52,25 Kč / 100 ml
746
faith in nature hand made soap rosemary prirodni tuhe mydlo
89 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 100 g
3323
faith in nature tuhe mydlo draci ovoce 100g 1809
89 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 100 g
1805

Ovládací prvky výpisu

58 položek celkem