1 hodnocení

Antibakteriální čistící prostředek na prádlo Protect + Care s vůní pivoňky a magnolie 1l Astonish

Náš čisticí prostředek na prádlo Protect + Care je biologicky odbouratelná přísada, která ničí 99,9 % bakterií na tkaninách a uvnitř bubnu, a to i při nízkých teplotách, takže vám zajistí hygienicky čisté prádlo.

Dodejte svým oblíbeným tkaninám dlouhotrvající svěžest, kterou si zaslouží, díky svěží vůni pivoňky a magnólie.

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6576
Značka: Astonish
89 Kč 89 Kč / 1 l
Kategorie: Prací gely a prášky
Hmotnost: 1.1 kg
Položka byla vyprodána…

Nemáte pračku? Protect + Care Laundry Cleanser můžete použít i na namáčení prádla! Ideální na ručníky, dětské oblečení, sportovní oblečení, spodní prádlo, ponožky, lůžkoviny a další, s vůní bez alergenů.

 

Jak použít?

Praní v pračce: Do zásuvky na změkčovač tkanin v pračce přidejte 4 kapsle. Perte jako obvykle s použitím obvyklého pracího prostředku.
MÁCHÁNÍ: Přidejte 2 kapsle do 2,5 l vody o teplotě 20 °C. Plně rozptýlíte, přidáte prádlo a namočíte na 10 minut.

 

Složení:

složení antibac na prádlo magnolie a pivonka

UPOZORNĚNÍ:

Způsobuje podráždění kůže. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc, nechte si obal výrobku nebo
štítek po ruce.

Používejte ochranné rukavice a ochranu očí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Po manipulaci s kontaminovanou pokožkou ji důkladně omyjte. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud dojde k podráždění kůže: Vyhledejte lékaře
Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program