Neohodnoceno

Antibakteriální sprej s vůní granátového jablka a malin 750ml Astonish

Naše speciální aromatická edice antibakteriálního čisticího prostředku na povrchy zajišťuje hygienickou čistotu vašich povrchů.

S lákavou vůní granátového jablka a malin bude váš domov vonět ovocně a svěže!

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6582
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 0.84 kg

Náš antibakteriální čisticí prostředek na povrchy má nádhernou vůni granátového jablka a malin, která dodá každému povrchu svěží vůni a zároveň zničí 99,9 % bakterií pro hygienicky čisté povrchy.

Ideální k použití na ledničky, dětské židličky, koše a toalety.

Neobsahuje bělidla, barviva a je pH neutrální. Výrobek je vhodný k použití v okolí míst, kde se připravují potraviny.

 

Jak použít?

Odstraňte viditelné znečištění. Nastříkejte povrch a nechte jej pět minut působit, poté jej otřete čistým vlhkým hadříkem.

 

Upozornění:

Pro neporézní tvrdé povrchy. Před použitím nechte povrchy pro přípravu potravin oschnout. Nepoužívejte přímo na potraviny nebo ke sterilizaci dětského nádobí. Po použití si umyjte ruce.

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

PŘI VSTŘIKU DO OČÍ:
Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékaře.

 

Složení:

maliny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program