Objednávky s dopravou přes Zásilkovnu, budou mít delší dobu doručení, kvůli přehlcení depa a zásilkových výdejních míst.
1 hodnocení

DERMA STAMP Pečující razítko s mikrojehličkami – plnitelné (pleť/tělo)

Pečující razítko z kolekce Solution by Kvitok® je 100% bezpečná pomůcka pro profesionální ošetření pleti v kosmetických salonech nebo v pohodlí domova, bez negativních vedlejších účinků, vhodná pro všechny typy pleti, pro muže i ženy. Aplikace je jednoduchá, pohodlná, precizní a bezbolestná.

Obsahuje 20 titanových mikrojehliček o velikosti 0,25 mm, potažených vrstvou 24K zlata pro minimalizaci alergických reakcí, které přecházejí do svrchních vrstev pokožky a umožňují lepší pronikání kosmetických produktů. Speciálně vyrobené jehly jsou velmi tenké a mají spirálovitý tvar , díky čemuž se produkt dostává přímo z razítka do kůže podél drážek, což je efektivnější než u běžných jehliček. Jehličky jsou navrženy tak, aby vydržely 30 000 vpichů.

Podmínkou používání razítka je správná dezinfekce , protože při jemném přikládání vytváří malé neviditelné vpichy, na které pokožka reaguje aktivací přirozené obnovy a regenerací.

Skladem (5 ks)
Kód: 2594
Značka: Kvitok
509 Kč 509 Kč / 1 ks
Kategorie: Pomůcky
Hmotnost: 0.04 kg

✓ Stimuluje produkci kolagenu a elastinu

✓ Revitalizuje pokožku a stimuluje vlasové kořínky

✓ Zjemňuje vrásky, strie a starší jizvičky

✓ Minimalizuje póry a pigmentové skvrny

✓ Zlepšuje průnik kosmetických produktů

Před každou aplikací si důkladně umyjte ruce a vyčistěte pleť, aby na ní nezůstaly žádné kosmetické přípravky či zbytky dekorativní kosmetiky. Ošetřete razítko nasprejováním alkoholového přípravku (min 75%) na hlavici před aplikací na pokožku. V případě naplnění nasprejujte alkoholový přípravek i dovnitř. Nechte pár minut vyschnout.

Z hlediska bezpečnosti a hygienických důvodů ošetřující razítko může používat jen jedna osoba, nesdílejte ji s jinými. Při používání postačí jemný tlak.

Používejte 2-3 krát týdně. Doporučujeme začít s aplikací 1 krát týdně a postupně frekvenci zvyšovat. Při pravidelném používání 3krát týdně ji po 1 měsíci vyměňte za novou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvitok (dříve Navia) je první slovenská, ručně vyráběná přírodní kosmetika, která se vyznačuje kvalitními, jednoduchými a vysoce účinnými produkty. Jsou inspirovány přírodou a skutečnými vědeckými poznatky. Zakladatelkou značky Kvitok je Ing. Martina Dudová, PhD., pro kterou je vývoj a výroba přírodní kosmetiky nejenom její prací, ale hlavně vášní. Díky tomu již získala několik ocenění. Její snahou je propojit přírodní ingredience s vědou a výzkumem tak, aby výsledný produkt byl opravdu funkční. Díky studiu na Lékařské fakultě a inženýrskému - následovně doktorandskému studiu chemie, rozumí fungování lidského těla a vlivu jednotlivých chemických sloučenin na něj. Tyto poznatky, ve spolupráci s dermatology z prestižní slovenské kliniky, využívá při vývoji svých receptur.

Na produktech značky Kvitok můžete najít logo společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodně uznávaný certifikát pro kosmetické společnosti, jejichž výrobky (včetně vstupních ingrediencí) nejsou testovány na zvířatech. Tato mezinárdní organizace vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monituruje auditem.