1 hodnocení

Dezinfekční sprej Skrytá Zahrada 550ml Astonish

Edice Cleanfluencer byla vytvořena ve spolupráci s některými předními britskými Cleanfluencery. Cleanfluencers byli pozváni do laboratoře Astonish, aby vytvořili 3 vůně na míru pro uvedení našeho nového produktu na trh, a určitě se této výzvy zhostili!

Náš dezinfekční sprej Secret Garden Ready to Use ničí 99,9 % bakterií a obalených virů včetně koronaviru.

Směs ovocných a květinových tónů, umocněná sladkým liči a bohatou dřevitou vůní.

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6485
Značka: Astonish
79 Kč 14 Kč / 100 ml
Kategorie: Antibakteriální a dezinfekční spreje
Hmotnost: 0.63 kg
Položka byla vyprodána…

Náš dezinfekční sprej Secret Garden, který je součástí edice The Cleanfluencer Edition, krásné vůně speciálně vybrané některými z předních britských Cleanfluencerů, ničí 99,9 % bakterií a obalených virů včetně koronavirů.

Směs ovocných a květinových tónů, umocněná sladkým liči a bohatou dřevitou vůní.

Pro hygienické povrchy v celém vašem domě!

 

Obecné:

  • Zabíjí 99,9 % obalených virů včetně koronaviru*.
  • S esenciálními oleji
  • Eliminuje zápach
  • Víceúčelové použití

Obsahuje povrchově aktivní látky pro čištění

*Splňuje normu EN14476:2013 + A2:2019 proti obaleným virům v ředění 1:20.

 

Jak použít?

Odstraňte viditelné znečištění. Nastříkejte povrch a nechte působit. Otřete čistým vlhkým hadříkem. Používejte po celém domě a před setřením nechte 5 minut působit pro úplnou dezinfekci.

UPOZORNĚNÍ: Biocidy používejte bezpečně. Pro použití na neporézních tvrdých površích. Před vstupem dětí nebo domácích zvířat nechte ošetřené povrchy zcela zaschnout. Povrchy určené k přípravě potravin nechte před použitím zaschnout. Nepoužívejte přímo na potraviny. Není určeno k použití jako sterilizátor dětského nádobí. Skladujte na chladném a tmavém místě.

 

Složení:

složení zahrada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program