Neohodnoceno

Tablety do myčky Brilliance vše v jednom 65ks Ecozone

Naše dosud nejlepší složení “vše v jednom” vám vždy přinese ty nejlepší výsledky.

Tabletu nemusíte rozbalovat, protože se její obal rozpustí. Jednoduše vložte tabletu do zásobníku myčky a zapněte obvyklý mycí program. Vysoce účinné složení zatočí se špínou i mastnotou a zanechá vaše skleničky i talíře zářivé. Účinně myje i při krátkých programech a nízké teplotě.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 1922
Značka: Ecozone
439 Kč 7 Kč / 1 ks
Kategorie: Nádobí
Hmotnost: 1.3 kg
Položka byla vyprodána…

Použití: Pro krátký cyklus mytí vložte tabletu volně do myčky. Pro delší cyklus mytí vložte do dávkovače myčky. Uzavřete balení s kapslemi.

Ecozone Limited je britská společnost, která byla založena v roce 2000. Naším cílem je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Nabízíme neobvykle řadu téměř 50 úspěšných produktů. Po mnoha letech působení na trhu se společnost Ecozone i nadále rozvíjí a nabízí zákazníkům stále větší výběr produktů.

99,5 % surovin přírodního nebo minerálního původu;

Kompletní složení: "Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Silicate, Sodium Citrate, Alcohol propoxylate Ethoxylate, Sodium Sulfate, Sodium bicarbonate, Sodium Chloride, Tetraacetyl Ethylene Diamine (TAED), Polyethilenglicol, Citric Acid Monohydrate, 2- Propenoic Acid Sodium salt (Polyacrilic Acid), Cellulose, Protease, sodium carboxymethyl inulin, Alfa - amylase, Alchilpolyglucoside, Polysiloxane, Talco, 1,2-Propylene Glycol, Hydrated Amorphous Silica; 1,2,3 -Benzotriazole

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 Produkty šetrné k životnímu prostředí.
 Žádná nebezpečná chemie - fosfáty, bělidla, změkčovadla, syntetické přísady
 Produkty šetrné k životnímu prostředí.

Affiliate program