Neohodnoceno

Osvěžovač tkanin s vůní ibišku 750ml Astonish

Náš osvěžovač tkanin je po ruce, aby vrátil právě vypranou svěžest těžko pratelným věcem, jako jsou záclony a koberce. Díky jemné květinové vůni smíchané s esenciálním olejem z geránia vám zvedneme náladu stejně jako vašim tkaninám.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6585
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: E-shop
Hmotnost: 0.84 kg

Díky přírodnímu květinovému extraktu odstraňuje zápach. Dokonce vám může poskytnout pár dní navíc z vašeho ložního prádla nebo oblečení před dalším velkým praním!

 

Jak použít:

Nastříkejte na tkaniny a nechte zaschnout.

 

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na nepromokavé, kožené nebo semišové tkaniny. Před použitím na choulostivých tkaninách nebo na místech, kde se mohou vyskytnout vodoznaky, proveďte zkoušku na malé nenápadné ploše.

Obsahuje methylisothiazolinon, může způsobit alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc, nechte obal nebo štítek po ruce. Používejte ochranné rukavice.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Složení:

osvěžovač textilu

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program