Neohodnoceno

Specializovaný odstraňovač vodního kamene 1l Astonish

Používej náš speciální odstraňovač vodního kamene Lime Blast na rychlovarné konvice, kávovary, sprchové hlavice a napařovací žehličky k účinnému rozpouštění vodního kamene, vápníku a minerálních usazenin.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6666
Značka: Astonish
119 Kč 119 Kč / 1 l
Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 1.27 kg

Pomáhá obnovit výkon a prodloužit životnost elektrických spotřebičů.

Jelikož neobsahuje vůni, nezanechává v žádném spotřebiči pachuť. Superkoncentrované složení působí rychle, což znamená, že si v mžiku budete moci dát další šálek čaje!

Plně recyklovatelná láhev, bez krutosti, veganská a biologicky odbouratelná.

Řada Astonish Specialist byla vyvinuta pro specializované úkony čištění a povrchy. Tato řada obsahuje naše dosud nejúčinnější výrobky.

 

Jak použít:

Zřeďte 1 díl se 4 díly čisté vody a promíchejte ve džbánu nebo misce. Jeden uzávěr odpovídá 30 ml.

KONVICE: Naplňte konvici do poloviny a zapněte ji na vaření. Vypněte konvici, přidejte 200 ml odstraňovače vodního kamene, a jakmile začne reagovat šuměním, počkejte, dokud to neskončí. Pokud vodní kámen zůstává, znovu zahřejte konvici, dokud se voda nevaří. (NEVYVÁŘET) Vyprázdněte konvici, znovu naplňte čistou vodou a převařte. Před použitím konvici vyprázdněte a důkladně vypláchněte. Silně zanesené konvice mohou vyžadovat opakovanou aplikaci. Nenechávejte odstraňovač vodního kamene v konvici déle než 8 hodin.

KÁVOVARY: Nalijte 100 ml přípravku na odstranění vodního kamene do zásobníku a přidejte 500 ml studené vody. Zapněte kávovar na 1 minutu, poté jej vypněte a nechte působit. Poté po 1 hodině převařte zbývající tekutinu a vyprázdněte ji. Před použitím ještě dvakrát převařte a vyprázdněte čistou vodou.

SPRCHOVÉ HLAVY: Ponořte do džbánu nebo mísy, dokud nepřestane šumět, nebo maximálně na 8 hodin. Opláchněte čistou vodou.

PARNÍ ŽEHLIČKY: Odpojte žehličku ze zásuvky. Přidejte zředěný přípravek do vodní komory. Zvolte parní polohu a protřepejte v rovné poloze. Nechte 30 minut odtékat páru otvory do misky. Pumpujte pomocí tlačítka pro stříkání. Před použitím dvakrát důkladně vypláchněte vodní komoru a horkou desku čistou vodou.

 

UPOZORNĚNÍ: Vyvarujte se kontaktu s povrchy citlivými na kyseliny, jako je přírodní kámen. Řiďte se pokyny výrobce pro péči a údržbu. Nepoužívejte s žehličkami Tefal nebo samočisticími žehličkami.

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce.

PŘI VSTŘIKU DO OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Složení:

složení vodní kámen

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program