Neohodnoceno

Úklidový sprej na sprchové kouty Daily Shower Shine s vůní ibišku 750ml Astonish

Myslíme si, že naše aromatická speciální edice Daily Shower Shine je skvělá. Náš sprchový sprej s vůní ibiškových květů zanechá vaši sprchu stejně čistou, jako se cítíte vy.

hcsmceclip0

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 6579
Značka: Astonish
79 Kč 11 Kč / 100 ml
Kategorie: Koupelna
Hmotnost: 0.84 kg
Položka byla vyprodána…

Po použití nastříkejte na povrchy, abyste zabránili usazování vodních stop a vodního kamene.

 

 

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na textilie, dřevo, mosaz, vápenec, mramor nebo jakýkoli poškozený povrch.

Obsahuje Reakční hmotu 5-chlor-2-methyl-2H-isothiazol-3-onu a 2-methyl2H-isothiazol-3-onu (3:1), může vyvolat alergickou reakci.Uchovávejte mimo dosah dětí.
dětí. Před použitím si přečtěte etiketu. Pokud je nutná lékařská pomoc, nechte si výrobek, nebo štítek po ruce.

 

Složení:

složení hibišek na sprchu

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program