Neohodnoceno

Tekutý prací prostředek 2v1 Non Bio Paradise 840ml Astonish

Edice Cleanfluencer byla vytvořena ve spolupráci s některými předními britskými Cleanfluencery. Cleanfluencers byli pozváni do laboratoře Astonish, aby vytvořili 3 vůně na míru pro uvedení našeho nového produktu na trh, a určitě se této výzvy zhostili!

Náš prací prostředek Paradise 2 v 1 s přidaným avivážním prostředkem zanechá vaše oblečení zářivě čisté a hebké vedle vaší pokožky.

Směs kokosových a mořských tónů zjemněná bílými květy a pudrovými tóny jantaru.

hcsmceclip0

Skladem (>5 ks)
Kód: 6506
Značka: Astonish
129 Kč 15 Kč / 100 ml
Kategorie: Prací gely a prášky
Hmotnost: 1 kg

Tekutý prací prostředek Paradise 2 v 1 s přidaným avivážním prostředkem, který je součástí edice The Cleanfluencer Edition, krásné vůně speciálně vybrané některými z předních britských osobností Cleanfluencer, zanechá vaše oblečení zářivě čisté a hebké vedle vaší pokožky.

Směs kokosu a mořských tónů oceánu zjemněná bílými květy a pudrovými tóny jantaru.

Šetrný k pokožce - dermatologicky testovaný a nebiologický

Superkoncentrovaný - 28 pracích dávek v balení

 

Jak použít?

Návod k použití: Dávkujte přípravek do zásuvky pračky pomocí přiloženého uzávěru. Případně dávkujte přípravek přímo do bubnu pračky pomocí dávkovací kuličky nebo zařízení.

Naplňte vnitřní zásobník víčka na stejnou úroveň jako vnější límec pro dávkování 30 ml. U větších praček nebo většího množství prádla (6-8 kg) použijte dávku 45 ml na jedno praní. Pro ruční praní zřeďte 30 ml přípravku v 10 litrech teplé vody před praním oděvů. 28 standardních praní na základě standardní náplně pračky a lehkého/středního znečištění.

Před praním se vždy seznamte s údaji na štítcích pro péči o oděvy. Tmavé a světlé oděvy perte odděleně. Neperte nehořlavé tkaniny při teplotě nad 50 stupňů Celsia. Nepoužívejte na vlněné nebo hedvábné tkaniny.

 

UPOZORNĚNÍ: Před praním se seznamte s informacemi o údržbě oděvů. Nepřidávejte čistý přípravek do tkanin - používejte jej podle pokynů. Biocidy používejte bezpečně.

 

Složení:

složení preací gel paradise

 

JE VHODNÉ DO ČOV A SEPTIKU?  vyjádření výrobce:

Obecně platí, že všechny naše ostatní výrobky jsou vhodné pro použití v septiku, i když nadměrné používání čisticích prostředků může poškodit hladinu bakterií v septiku, což by mohlo snížit účinnost nádrže. Při čištění se vždy řiďte pokyny uvedenými na obalu a vyvarujte se vypouštění velkého množství čisticích prostředků do kanalizace najednou.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat přípravkům, které obsahují bělidla na bázi chlóru (kvůli ničení bakterií) nebo fosfátů (které se mohou hromadit).

Všechny výše uvedené výrobky jsou určeny k povrchové péči a jsou určeny k použití v malém množství. Běžné používání by nemělo mít vliv na provoz septiku a množství vypouštěné do kanalizace by mělo být minimální.

Společnost Astonish dobrovolně odstranila anorganické fosfáty z našich výrobků pro praní a povrchovou péči kvůli obavám z jejich dopadu na životní prostředí - všechny tyto výrobky anorganické fosfáty neobsahují.

                                                                                                                                                    

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Astonish vznikla jako rodinná firma, jejíž prvním výrobkem byl originální čistič na trouby. Nyní se jejich rodinná firma rozrostla a vyrábí v hrabství West Yorkshire v Británii více než 60 produktů. 

Neříkáme, že dokážeme zázraky, buďme realisté, čištění může být občas tvrdá práce. Ale věnovali jsme čas tomu, abychom zajistili, že jsme vyvinuli produkty, které odvedou práci rychle a správně. Jednoduše řečeno, jsme na misi, aby se skutečný život každý den blýskal.

 

Jsme přátelská skupina asi 90 lidí, kterou vede náš majitel a manažer Howard Moss. Byl to Howardův otec, kdo podnik před 50 lety založil a kdo se občas ještě objeví ve dveřích.

Pod jednou střechou nás najdete všechny, od prodejců přes laboranty až po výrobní pracovníky. 

 

Děláme věci správně, a to se netýká jen výsledků čištění. Jsme hrdými průkopníky čisticích prostředků šetrných ke zvířatům a naše výrobky nikdy netestujeme na zvířatech ani nepoužíváme živočišné složky. Jednoduché.

Když jde o to dělat věci správně, nezahrnuje to jen výsledky našeho úklidu. Naším cílem je být zářným příkladem toho, jak můžete dodávat čisticí prostředky, které odvedou svou práci, aniž byste je museli testovat na zvířatech.

astonish

asto cero Astonishi

Affiliate program